Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos mėgėjų taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
21
10
21
13
 6'
21
17
21
19
 21'
21
6
21
17
 21'
126/82
44
3
1
2 Gediminas Buitvydas 
 Vytautas Česonis 
10
21
13
21
 6'
12
21
16
21
 12'
21
17
14
21
16
21
 27'
102/143
-41
0
4
3 Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
17
21
19
21
 21'
21
12
21
16
 12'
16
21
9
21
 19'
103/112
-9
1
3
4 Simas Malakauskas 
 Germanas Sudrabas 
6
21
17
21
 21'
17
21
21
14
21
16
 27'
21
16
21
9
 19'
124/118
6
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rolandas Budrikas 
 Romualdas Ripkauskas 
20
22
16
21
21
12
21
19
78/74
4
1
2
2 Rimas Sinius 
 Romas Kulieša 
22
20
21
16
12
21
21
14
21
15
 25'
97/86
11
2
1
3 Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
12
21
19
21
21
12
14
21
15
21
 25'
81/96
-15
0
3



2018-04-21  
   1-a vieta
 1    Donatas Juršys,  Vaidas Razbadauskas  
[16] 11:35   D.Juršys, V.Razbadauskas
 4    Rimas Sinius,  Romas Kulieša   21:13  21:14 [7']
   



2018-04-21  
   3-a vieta
 2    Rolandas Budrikas,  Romualdas Ripkauskas  
[17] 11:35   S.Malakauskas, G.Sudrabas
 7    Simas Malakauskas,  Germanas Sudrabas   21:15  21:11 [16']
   



2018-04-21  
   5-a vieta
 5    Nerijus Molis,  Pranas Varaneckas  
[18] 11:35   M.Puškorius, D.Zimblys
 6    Marius Puškorius,  Deividas Zimblys   21:13  21:19 [18']
   



 
   7-a vieta
 3    Gediminas Buitvydas,  Vytautas Česonis  
 G.Buitvydas, V.Česonis
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.