Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė      
 16       ->      
  [61] 11:55   M.Trybas, S.Čalkina    
 9   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
    21:16  21:16 [22']    
[42] 11:05   M.Trybas, S.Čalkina      
 8   Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:15  6:21  21:12 [32']      
    [84] 13:10   E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
      23:21  21:13 [26']  
 E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė      
 12       ->      
  [62] 11:55   E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė    
 13         21:15  21:18 [27']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [100] 14:00   J.Ožalas, V.Movšovič
 3   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
        21:12  20:22  21:7 [35']
 R.Bilius, J.Bilienė      
 14       ->      
  [63] 11:55   R.Bilius, J.Bilienė    
 11         21:15  21:19 [25']    
 M.Maulė, D.Rutkauskaitė      
 6   Mantas Maulė 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  ->      
    [85] 13:10   J.Ožalas, V.Movšovič  
 7   Martynas Povilaitis 
 Rugilė Gečaitė 
      21:13  21:15 [24']  
[41] 11:05   J.Ožalas, V.Movšovič      
 10   Jonas Ožalas 
 Vitalija Movšovič 
  16:21  21:18  21:16 [37']      
  [64] 11:55   J.Ožalas, V.Movšovič    
 15         21:13  15:21  21:12 [37']    
 A.Morkūnas, R.Petrošienė      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
      [99] 14:00   R.Bilius, J.Bilienė
       R.Bilius, J.Bilienė   21:14  21:9 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
    [86] 13:10   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:16  12:21  21:14 [32']   5-a vieta
      [98] 14:00   M.Maulė, D.Rutkauskaitė
     M.Maulė, D.Rutkauskaitė     21:16  27:29  29:27 [45']
    [87] 13:10   M.Maulė, D.Rutkauskaitė  
     A.Morkūnas, R.Petrošienė   21:18  16:21  21:12 [37']  
         
         
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   7-a vieta
     
       A.Morkūnas, R.Petrošienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė    
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė   ->    
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [65] 12:20   M.Povilaitis, R.Gečaitė
        21:12  19:21  21:19 [36']
   .    
    ->    
     M.Povilaitis, R.Gečaitė  
   M.Povilaitis, R.Gečaitė     ->  
   M.Povilaitis, R.Gečaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.