Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Mark Šames ,   Jonas Petkus   Dėl 1-4 vietų    
[120] 14:50   M.Šames, J.Petkus    
 8   Aivaras Kvedarauskas ,   Andrius Kordušas    21:7  16:21  21:17 [38']    
  [138] 16:05   M.Šames, J.Petkus  
 5   Ramūnas Bilius ,   Karolis Reimeris      23:21  21:17 [33']  
[121] 15:15   T.Vaškevičius, B.Vaškevičius    
 4   Tomas Vaškevičius ,   Benas Vaškevičius    21:15  21:19 [33']    1-a vieta
    [155] 16:55   M.Šames, J.Petkus
 3   Edgaras Slušnys ,   Giedrius Dima        21:9  21:15 [22']
[122] 15:15   E.Slušnys, G.Dima    
 6   Linas Supronas ,   Mantas Maulė    21:13  21:17 [31']    
  [139] 16:05   E.Slušnys, G.Dima  
 7   Evaldas Bradūnas ,   Ardas Valantiejus      14:21  21:17  23:21 [33']  
[123] 15:15   M.Dagilis, V.Pratusevičius    
 2   Mindaugas Dagilis ,   Vilmantas Pratusevičius    21:16  21:17 [23']    
     
     T.Vaškevičius, B.Vaškevičius  3-a vieta
  [154] 16:55   T.Vaškevičius, B.Vaškevičius
   M.Dagilis, V.Pratusevičius   21:11  21:17 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Kvedarauskas, A.Kordušas    
  [140] 16:05   R.Bilius, K.Reimeris  
   R.Bilius, K.Reimeris   15:21  21:14  25:23 [35']  5-a vieta
    [153] 16:55   R.Bilius, K.Reimeris
   L.Supronas, M.Maulė     21:17  16:21  21:14 [28']
  [141] 16:05   E.Bradūnas, A.Valantiejus  
   E.Bradūnas, A.Valantiejus   21:17  22:20 [25']  
       
       
     A.Kvedarauskas, A.Kordušas  7-a vieta
   
     L.Supronas, M.Maulė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.