Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Giedrius Dima 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Dima, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [66] 12:20   G.Dima, V.Slušnienė    
 9   Linas Supronas 
 Veslava Tankevič 
    20:22  21:14  21:15 [37']    
[43] 11:05   A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė      
 8   Aivaras Kvedarauskas 
 Justė Žibūdienė 
  21:10  21:15 [22']      
    [88] 13:10   L.Borusas, R.Aleksevičiūtė  
 5   Vilmantas Pratusevičius 
 Rasa Šulnienė 
      16:21  21:14  21:19 [41']  
 V.Pratusevičius, R.Šulnienė      
 12       ->      
  [67] 12:20   L.Borusas, R.Aleksevičiūtė    
 13         21:15  19:21  21:17 [38']    
 L.Borusas, R.Aleksevičiūtė      
 4   Laurynas Borusas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [101] 14:00   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
 3   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
        21:15  23:21 [29']
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 14       ->      
  [68] 12:20   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 11         15:21  21:14  21:19 [38']    
 A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 6   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->      
    [89] 13:35   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
 7   Tomas Tiškus 
 Tanita Urbonienė 
      21:15  21:18 [24']  
[44] 11:05   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė      
 10   Evaldas Bradūnas 
 Monika Plytnikaitė 
  21:11  21:15 [24']      
  [69] 12:20   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
 15         21:12  21:14 [21']    
 M.Dagilis, J.Kažanauskaitė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->    G.Dima, V.Slušnienė   3-a vieta
      [102] 14:00   G.Dima, V.Slušnienė
       A.Kordušas, I.Petrulaitienė   23:21  23:25  21:11 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė    
    [90] 13:35   A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė  
     V.Pratusevičius, R.Šulnienė   21:14  21:17 [24']   5-a vieta
      [103] 14:00   A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė     16:21  21:13  21:15 [33']
    [91] 13:35   M.Dagilis, J.Kažanauskaitė  
     M.Dagilis, J.Kažanauskaitė   10:21  23:21  21:10 [34']  
         
         
       V.Pratusevičius, R.Šulnienė   7-a vieta
     
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Supronas, V.Tankevič    
   L.Supronas, V.Tankevič   ->    
     L.Supronas, V.Tankevič  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [70] 12:20   L.Supronas, V.Tankevič
        21:6  21:15 [25']
   .    
    ->    
     T.Tiškus, T.Urbonienė  
   T.Tiškus, T.Urbonienė     ->  
   T.Tiškus, T.Urbonienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.