Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Arūnas Morkūnas 
 Tomas Tiškus 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, T.Tiškus      
 16       ->      
  [133] 15:40   A.Morkūnas, T.Tiškus    
 9   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
    21:18  18:21  21:13 [38']    
[117] 14:50   G.Siva, R.Vizgirda      
 8   Giedrius Stasiulis 
 Andrius Valantiejus 
  21:12  21:11 [24']      
    [148] 16:30   T.Supronas, L.Zavadskis  
 5   Mindaugas Trybas 
 Egidijus Karaliūnas 
      21:13  13:21  21:19 [47']  
 M.Trybas, E.Karaliūnas      
 12       ->      
  [134] 15:40   T.Supronas, L.Zavadskis    
 13         21:12  21:11 [27']    
 T.Supronas, L.Zavadskis      
 4   Tadas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  ->       1-a vieta
      [162] 17:20   A.Kovaliov, A.Mackevič
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Marius Paulauskas 
        20:22  21:9  21:9 [38']
 L.Vaškevičius, M.Paulauskas      
 14       ->      
  [135] 15:40   A.Kovaliov, A.Mackevič    
 11   Aleksandr Kovaliov 
 Andžej Mackevič 
    19:21  21:12  21:19 [37']    
[118] 14:50   A.Kovaliov, A.Mackevič      
 6   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  21:19  18:21  21:19 [50']      
    [149] 16:30   A.Kovaliov, A.Mackevič  
 7   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
      16:21  21:17  22:20 [46']  
[119] 14:50   S.Eibukas, M.Augustaitis      
 10   Saulius Eibukas 
 Marius Augustaitis 
  21:18  21:17 [25']      
  [136] 15:40   S.Stravinskas, E.Čižinauskas    
 15         13:21  21:12  21:7 [39']    
 S.Stravinskas, E.Čižinauskas      
 2   Salvijus Stravinskas 
 Evaldas Čižinauskas 
  ->    A.Morkūnas, T.Tiškus   3-a vieta
      [161] 17:20   A.Morkūnas, T.Tiškus
       S.Stravinskas, E.Čižinauskas   21:10  22:20 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Siva, R.Vizgirda    
    [150] 16:30   M.Trybas, E.Karaliūnas  
     M.Trybas, E.Karaliūnas   21:16  21:13 [27']   5-a vieta
      [160] 16:55   M.Trybas, E.Karaliūnas
     L.Vaškevičius, M.Paulauskas     21:17  21:18 [32']
    [151] 16:30   L.Vaškevičius, M.Paulauskas  
     S.Eibukas, M.Augustaitis   15:21  21:16  21:14 [35']  
         
         
       G.Siva, R.Vizgirda   7-a vieta
     
       S.Eibukas, M.Augustaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Stasiulis, A.Valantiejus    
   G.Stasiulis, A.Valantiejus   ->    
     G.Stasiulis, A.Valantiejus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [152] 16:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis
        21:14  21:15 [25']
   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
   V.Martinkus, G.Vaičiulis   ->    
    [137] 16:05   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
   S.Galentas, A.Jachontovas     18:21  21:15  21:19 [40']  
   S.Galentas, A.Jachontovas    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Galentas, A.Jachontovas
       S.Galentas, A.Jachontovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.