Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Gedmantas Čepkauskas    Dėl 1-8 vietos      
 G.Čepkauskas      
 16       ->      
  [200] 19:25   G.Čepkauskas    
 9   Martynas Povilaitis      21:17  21:13 [32']    
[177] 18:10   A.Meškinis      
 8   Aurimas Meškinis    21:18  16:21  21:13 [42']      
    [221] 20:15   G.Čepkauskas  
 5   Ardas Valantiejus        21:17  21:12 [27']  
[178] 18:10   A.Valantiejus      
 12   Aleksandr Kovaliov    17:21  21:18  21:16 [54']      
  [201]  A.Valantiejus    
 13   Gediminas Buntis      21:16  21:18 [26']    
[179] 18:10   T.Supronas      
 4   Tadas Supronas    21:12  21:19 [23']       1-a vieta
      [238] 21:05   L.Borusas
 3   Karolis Reimeris          21:19  18:21  21:18 [48']
 K.Reimeris      
 14       ->      
  [202] 19:25   K.Reimeris    
 11   Linas Zavadskis      21:17  21:19 [25']    
[180] 18:10   M.Maulė      
 6   Mantas Maulė    21:18  21:14 [25']      
    [222] 20:15   L.Borusas  
 7   Jonas Ožalas        21:18  21:15 [31']  
[181] 18:10   J.Ožalas      
 10   Vaidas Korolkovas    21:9  21:10 [20']      
  [203] 19:25   L.Borusas    
 15         21:13  21:16 [25']    
 L.Borusas      
 2   Laurynas Borusas    ->    A.Valantiejus   3-a vieta
      [239] 21:30   K.Reimeris
       K.Reimeris   21:10  21:17 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Meškinis    
    [223] 20:40   A.Meškinis  
     T.Supronas   21:19  18:21  21:19 [42']   5-a vieta
      [240] 21:30   M.Maulė
     M.Maulė     21:7  21:13 [22']
    [224] 20:40   M.Maulė  
     J.Ožalas   21:14  21:15 [23']  
         
         
       T.Supronas   7-a vieta
     
       J.Ožalas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Povilaitis    
   M.Povilaitis   ->    
    [225] 20:40   A.Kovaliov  
   A.Kovaliov     21:17  21:13 [24']  
  [204] 19:25   A.Kovaliov    
   G.Buntis   17:21  21:15  22:20 [42']     9-a vieta
      [241] 21:30   A.Kovaliov
        22:20  21:14 [25']
   L.Zavadskis    
   L.Zavadskis   ->    
    [226] 20:40   L.Zavadskis  
   V.Korolkovas     15:21  21:18  23:21 [36']  
   V.Korolkovas    
    ->    
         
       M.Povilaitis   11-a vieta
     
       V.Korolkovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Buntis  
     G.Buntis   ->   13-a vieta
       G.Buntis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.