Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
[169] 17:45   A.Rimkus      
 16   Mantas Smalskis    21:7  21:14 [19']      
  [192] 19:00   G.Celencevičius    
 9   Gytis Celencevičius      22:20  21:10 [24']    
[170] 17:45   G.Celencevičius      
 8   Ramūnas Dovydėnas    21:13  21:14 [22']      
    [215] 20:15   G.Celencevičius  
 5   Mantas Zinkevičius        21:19  21:14 [24']  
[171] 17:45   M.Zinkevičius      
 12   Dominykas Paulauskas    21:13  22:20 [27']      
  [193] 19:00   M.Zinkevičius    
 13   Tomas Grigas      21:11  21:10 [19']    
[172] 17:45   L.Braknys      
 4   Laimonas Braknys    21:18  21:9 [23']       1-a vieta
      [234] 21:05   G.Celencevičius
 3   Juozas Adomaitis          21:17  21:17 [27']
[173] 17:45   J.Adomaitis      
 14   Paulius Žostautas    22:20  21:14 [23']      
  [194] 19:00   J.Adomaitis    
 11   Raimondas Stakionis      21:14  21:14 [21']    
[174] 17:45   E.Mackevičius      
 6   Edmundas Mackevičius    21:11  16:21  21:11 [30']      
    [216] 20:15   D.Kairys  
 7   Raimondas Banelis        13:21  21:18  21:16 [37']  
[175] 17:45   V.Turolevičius      
 10   Vaidas Turolevičius    21:16  21:14 [24']      
  [195] 19:00   D.Kairys    
 15   Rokas Lesinskas      21:19  21:15 [26']    
[176] 17:45   D.Kairys      
 2   Darius Kairys    21:14  21:5 [20']    M.Zinkevičius   3-a vieta
      [235] 21:05   J.Adomaitis
       J.Adomaitis   21:18  17:21  21:15 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus    
    [217] 20:15   A.Rimkus  
     L.Braknys   21:15  21:10 [20']   5-a vieta
      [236] 21:05   A.Rimkus
     E.Mackevičius     21:15  25:23 [34']
    [218] 20:15   V.Turolevičius  
     V.Turolevičius   21:18  21:7 [18']  
         
         
       L.Braknys   7-a vieta
     
       E.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Smalskis      
  [196] 19:00   R.Dovydėnas    
   R.Dovydėnas   21:19  14:21  22:20 [36']    
    [219] 20:15   T.Grigas  
   D.Paulauskas     21:18  21:8 [23']  
  [197] 19:00   T.Grigas    
   T.Grigas   21:18  21:19 [35']     9-a vieta
      [237] 21:05   P.Žostautas
   P.Žostautas       21:11  20:22  21:6 [38']
  [198] 19:00   P.Žostautas    
   R.Stakionis   21:9  21:13 [22']    
    [220] 20:15   P.Žostautas  
   R.Banelis     21:15  24:22 [28']  
  [199] 19:00   R.Banelis    
   R.Lesinskas   21:13  21:7 [20']    
         
       R.Dovydėnas   11-a vieta
     
       R.Banelis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Smalskis    
     
     D.Paulauskas   ->   13-a vieta
     
     R.Stakionis     ->
     
     R.Lesinskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.