Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Rolandas Žaldokas    Dėl 1-8 vietos      
 R.Žaldokas      
 16       ->      
  [186] 18:35   R.Žaldokas    
 9   Viktoras Pečiulis      17:21  21:14  21:12 [32']    
[163] 17:20   V.Pečiulis      
 8   Ernestas Jarulaitis    21:18  22:20 [21']      
    [209] 19:50   A.Tamašauskas  
 5   Aleksas Tamašauskas        22:20  21:12 [25']  
[164] 17:20   A.Tamašauskas      
 12   Aurimas Jakutis    21:10  21:9 [25']      
  [187] 18:35   A.Tamašauskas    
 13   Mindaugas Macijauskas      21:14  21:6 [23']    
[165] 17:20   J.Jarulaitis      
 4   Justinas Jarulaitis    21:17  21:14 [26']       1-a vieta
      [230] 20:40   A.Tamašauskas
 3   Jonas Šileris          21:15  18:21  21:15 [35']
[166] 17:20   J.Šileris      
 14   Dalius Martinaitis    21:17  21:19 [5']      
  [188] 18:35   J.Šileris    
 11   Kasparas Vilkevičius      21:11  21:16 [21']    
[167] 17:20   K.Vilkevičius      
 6   Henrikas Smilgevičius    21:15  21:13 [24']      
    [210] 19:50   J.Šileris  
 7   Pavel Šavareiko        21:14  21:14 [17']  
[168] 17:20   T.Paliulis      
 10   Tautvydas Paliulis    21:19  25:25  1:0 [23']      
  [189] 18:35   T.Paliulis    
 15         21:14  19:21  21:11 [30']    
 Ą.Galiauskas      
 2   Ąžuolas Galiauskas    ->    R.Žaldokas   3-a vieta
      [231] 21:05   R.Žaldokas
       T.Paliulis   21:11  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pečiulis    
    [211] 19:50   J.Jarulaitis  
     J.Jarulaitis   21:0   5-a vieta
      [232] 21:05   J.Jarulaitis
     K.Vilkevičius     21:16  21:19 [23']
    [212] 19:50   K.Vilkevičius  
     Ą.Galiauskas   21:16  21:16 [20']  
         
         
       V.Pečiulis   7-a vieta
     
       Ą.Galiauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Jarulaitis    
   E.Jarulaitis   ->    
    [213] 19:50   E.Jarulaitis  
   A.Jakutis     21:17  21:10 [20']  
  [190] 18:35   M.Macijauskas    
   M.Macijauskas   18:21  21:16  25:23 [38']     9-a vieta
      [233] 21:05   E.Jarulaitis
   D.Martinaitis       21:0 [17']
  [191] 18:35   D.Martinaitis    
   H.Smilgevičius   21:12  21:12 [19']    
    [214] 19:50   D.Martinaitis  
   P.Šavareiko     21:0 [5']  
   P.Šavareiko    
    ->    
         
       M.Macijauskas   11-a vieta
     
       P.Šavareiko   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jakutis  
     A.Jakutis   ->   13-a vieta
     
     H.Smilgevičius     ->
     H.Smilgevičius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.