Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Justinas Jarulaitis ,   Laura Dapševičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
 8       ->    
  [45] 11:05   A.Matas, L.Paulauskaitė  
 5   Ramūnas Mackevičius ,   Sigita Grigaravičienė      21:13  18:21  21:19 [34']  
[33] 10:40   A.Matas, L.Paulauskaitė    
 4   Algirdas Matas ,   Laura Paulauskaitė    21:12  21:16 [21']    1-a vieta
    [71] 12:20   A.Matas, L.Paulauskaitė
 3   Julius Žitkauskas ,   Rima Šidlauskienė        21:13  21:12 [19']
[34] 10:40   M.Macijauskas, A.Navickienė    
 6   Mindaugas Macijauskas ,   Agnė Navickienė    21:16  21:10 [22']    
  [46] 11:05   M.Macijauskas, A.Navickienė  
 7         21:19  21:18 [24']  
 G.Fridricas, E.Keturakytė    
 2   Gediminas Fridricas ,   Evelina Keturakytė    ->    
     
     J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė  3-a vieta
  [72] 12:20   G.Fridricas, E.Keturakytė
   G.Fridricas, E.Keturakytė   21:15  21:23  21:12 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Mackevičius, S.Grigaravičienė  
   R.Mackevičius, S.Grigaravičienė   ->  5-a vieta
    [47] 11:05   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė     21:9  25:23 [23']
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.