Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1  Egidijus Peleckis ,  Remigijus Peleckis   Dėl 1-4 vietų    
[74] 18:05   E.Peleckis, R.Peleckis    
 8  Ramūnas Galvanauskas ,  Paulius Rudokas    21:17  21:18 [41']    
  [84] 18:55   R.Giedraitis, R.Povilaitis  
 5  Darius Sirvydis ,  Donatas Sirvydis      23:21  16:21  21:18 [32']  
[75] 18:05   R.Giedraitis, R.Povilaitis    
 4  Robertas Giedraitis ,  Raimondas Povilaitis    17:21  21:13  23:21 [42']    1-a vieta
    [94] 20:15   P.Bareika, A.Ščerbakovas
 3  Aurelijus Andreliūnas ,  Romas Kulieša        21:19  21:12 [21']
[76] 18:05   A.Andreliūnas, R.Kulieša    
 6  Povilas Marčiukaitis ,  Nerijus Molis    21:13  21:15 [38']    
  [85] 18:55   P.Bareika, A.Ščerbakovas  
 7  Jonas Daugėla ,  Arūnas Masteika      23:21  3:0 [24']  
[77] 18:05   P.Bareika, A.Ščerbakovas    
 2  Paulius Bareika ,  Artūras Ščerbakovas    21:19  21:11 [12']    
     
     E.Peleckis, R.Peleckis  3-a vieta
  [95] 20:15   E.Peleckis, R.Peleckis
   A.Andreliūnas, R.Kulieša   21:0
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Galvanauskas, P.Rudokas    
  [86] 19:20   D.Sirvydis, D.Sirvydis  
   D.Sirvydis, D.Sirvydis   21:17  22:20 [24']  5-a vieta
    [96] 20:15   D.Sirvydis, D.Sirvydis
   P.Marčiukaitis, N.Molis     22:20  21:15 [26']
  [87] 19:20   J.Daugėla, A.Masteika  
   J.Daugėla, A.Masteika   24:22  26:28  21:11 [42']  
       
       
     R.Galvanauskas, P.Rudokas  7-a vieta
    [97] 20:15   R.Galvanauskas, P.Rudokas
     P.Marčiukaitis, N.Molis   23:25  21:17  21:18 [39']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.