Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Egidijus Peleckis ,   Remigijus Peleckis   Dėl 1-4 vietų    
[74] 18:05   E.Peleckis, R.Peleckis    
 8   Ramūnas Galvanauskas ,   Paulius Rudokas    21:17  21:18 [41']    
  [84] 18:55   R.Giedraitis, R.Povilaitis  
 5   Darius Sirvydis ,   Donatas Sirvydis      23:21  16:21  21:18 [32']  
[75] 18:05   R.Giedraitis, R.Povilaitis    
 4   Robertas Giedraitis ,   Raimondas Povilaitis    17:21  21:13  23:21 [42']    1-a vieta
    [94] 20:15   P.Bareika, A.Ščerbakovas
 3   Aurelijus Andreliūnas ,   Romas Kulieša        21:19  21:12 [21']
[76] 18:05   A.Andreliūnas, R.Kulieša    
 6   Povilas Marčiukaitis ,   Nerijus Molis    21:13  21:15 [38']    
  [85] 18:55   P.Bareika, A.Ščerbakovas  
 7   Jonas Daugėla ,   Arūnas Masteika      23:21  3:0 [24']  
[77] 18:05   P.Bareika, A.Ščerbakovas    
 2   Paulius Bareika ,   Artūras Ščerbakovas    21:19  21:11 [12']    
     
     E.Peleckis, R.Peleckis  3-a vieta
  [95] 20:15   E.Peleckis, R.Peleckis
   A.Andreliūnas, R.Kulieša   21:0
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Galvanauskas, P.Rudokas    
  [86] 19:20   D.Sirvydis, D.Sirvydis  
   D.Sirvydis, D.Sirvydis   21:17  22:20 [24']  5-a vieta
    [96] 20:15   D.Sirvydis, D.Sirvydis
   P.Marčiukaitis, N.Molis     22:20  21:15 [26']
  [87] 19:20   J.Daugėla, A.Masteika  
   J.Daugėla, A.Masteika   24:22  26:28  21:11 [42']  
       
       
     R.Galvanauskas, P.Rudokas  7-a vieta
    [97] 20:15   R.Galvanauskas, P.Rudokas
     P.Marčiukaitis, N.Molis   23:25  21:17  21:18 [39']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.