Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Bubulienė 
 Gintarė Rudokienė 
12
21
14
21
22
20
21
15
 53'
69/77
-8
1
2
2 Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
21
12
21
14
22
20
17
21
21
14
 1'
102/81
21
2
1
3 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
20
22
15
21
 53'
20
22
21
17
14
21
 1'
90/103
-13
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irena Peleckienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
12
21
9
21
 28'
9
21
18
21
 1'
48/84
-36
0
3
2 Dalia Sunklodė 
 Monika Petreikytė 
21
12
21
9
 28'
21
8
12
21
21
17
 25'
96/67
29
2
1
3 Nadežda Lipa 
 Jolanta Molienė 
21
9
21
18
 1'
8
21
21
12
17
21
 25'
88/81
7
1
2



2019-11-30  
   1-a vieta
 3    Eglė Rekašiūtė,  Rima Šidlauskienė  
[19] 12:00   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
 4    Dalia Sunklodė,  Monika Petreikytė   21:15  21:19 [19']
   



2019-11-30  
   3-a vieta
 1    Rūta Bubulienė,  Gintarė Rudokienė  
[20] 12:00   N.Lipa, J.Molienė
 6    Nadežda Lipa,  Jolanta Molienė   21:18  21:19 [18']
   



2019-11-30  
   5-a vieta
 2    Irena Peleckienė,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė  
[21] 12:00   I.Peleckienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
 5    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė   21:16  21:17 [19']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.