Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [40] 14:10   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 9   Povilas Marčiukaitis 
 Nadežda Lipa 
    18:21  21:19  21:9 [28']    
[29] 12:55   N.Molis, J.Molienė      
 8   Nerijus Molis 
 Jolanta Molienė 
  21:10  21:13 [25']      
    [53] 15:30   E.Peleckis, I.Peleckienė  
 5   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      13:21  21:16  21:16 [28']  
[30] 13:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 12   Šarūnas Andriulionis 
 Aldona Šimanskaitė 
  19:21  21:9  21:11      
  [41] 14:10   P.Bareika, M.Petreikytė    
 13         12:21  22:20  21:19 [31']    
 P.Bareika, M.Petreikytė      
 4   Paulius Bareika 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [66] 17:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
 3   Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
        21:18  21:12 [22']
 A.Andreliūnas, D.Sunklodė      
 14       ->      
  [42] 14:35   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 11   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
    21:17  18:21  21:16 [36']    
[31] 13:20   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 6   Artūras Ščerbakovas 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:13  21:14 [25']      
    [54] 15:55   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 7   Jonas Daugėla 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:14  18:21  21:13 [31']  
[32] 13:20   J.Daugėla, E.Rekašiūtė      
 10   Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
  21:17  21:9 [23']      
  [43] 14:35   J.Daugėla, E.Rekašiūtė    
 15         21:10  21:17 [23']    
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 2   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->    P.Bareika, M.Petreikytė   3-a vieta
      [67] 17:10   J.Daugėla, E.Rekašiūtė
       J.Daugėla, E.Rekašiūtė   21:14  17:21  23:21 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, J.Molienė    
    [55] 15:55   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:14  21:12 [19']   5-a vieta
      [68] 17:10   A.Andreliūnas, D.Sunklodė
     A.Andreliūnas, D.Sunklodė     22:20  17:21  21:18 [30']
    [56] 15:55   A.Andreliūnas, D.Sunklodė  
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė   23:21  6:21  21:16 [35']  
         
         
       N.Molis, J.Molienė   7-a vieta
      [69] 17:10   N.Molis, J.Molienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:13  21:12 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Marčiukaitis, N.Lipa    
   P.Marčiukaitis, N.Lipa   ->    
    [44] 14:35   P.Marčiukaitis, N.Lipa  
   Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė     21:16  21:12 [23']  
   Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė    
    ->     9-a vieta
      [57] 15:55   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė
        21:12  21:9 [23']
   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė    
   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė   ->    
    [45] 14:35   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė  
   P.Rudokas, G.Rudokienė     21:16  21:17 [23']  
   P.Rudokas, G.Rudokienė    
    ->    
         
       Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė   11-a vieta
      [58] 16:20   P.Rudokas, G.Rudokienė
       P.Rudokas, G.Rudokienė   21:6  21:11 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.