Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Liutika, R.Vasilevskis      
 16       ->      
  [78] 18:30   V.Liutika, R.Vasilevskis    
 9   Kęstutis Ikamas 
 Paulius Ikamas 
    21:19  21:18 [13']    
[70] 17:40   Š.Andriulionis, D.Budrys      
 8   Šarūnas Andriulionis 
 Donatas Budrys 
  21:16  21:14 [24']      
    [88] 19:20   G.Petrauskas, S.Kubiliūnas  
 5   Gražvydas Petrauskas 
 Stasys Kubiliūnas 
      21:14  21:19 [25']  
[71] 17:40   G.Petrauskas, S.Kubiliūnas      
 12   Tomas Buinevičius 
 Matas Revinskas 
  21:9  21:16 [39']      
  [79] 18:30   G.Petrauskas, S.Kubiliūnas    
 13         21:13  21:19 [16']    
 D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius      
 4   Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
  ->       1-a vieta
      [98] 20:40   S.Venslovas, G.Vilčinskas
 3   Artūras Liutkus 
 Vainius Liutkus 
        21:13  22:20 [25']
 A.Liutkus, V.Liutkus      
 14       ->      
  [80] 18:30   T.Kiveris, A.Bičiūnas    
 11   Raimondas Šulskis 
 Martynas Šulskis 
    21:5  21:14 [18']    
[72] 17:40   T.Kiveris, A.Bičiūnas      
 6  Tomas Kiveris 
 Andrius Bičiūnas 
  21:5  21:2 [17']      
    [89] 19:20   S.Venslovas, G.Vilčinskas  
 7   Vytautas Krinickas 
 Tadas Gimževskis 
      21:23  21:14  21:17 [36']  
[73] 17:40   V.Krinickas, T.Gimževskis      
 10   Mindaugas Pacevičius 
 Darius Širmenis 
  21:14  20:22  21:15 [54']      
  [81] 18:30   S.Venslovas, G.Vilčinskas    
 15         22:20  21:13 [27']    
 S.Venslovas, G.Vilčinskas      
 2   Saulius Venslovas 
 Gražvydas Vilčinskas 
  ->    V.Liutika, R.Vasilevskis   3-a vieta
      [99] 20:40   V.Liutika, R.Vasilevskis
       T.Kiveris, A.Bičiūnas   12:21  22:20  21:19 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Š.Andriulionis, D.Budrys    
    [90] 19:50   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius  
     D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius   21:11  21:19 [20']   5-a vieta
      [100] 20:40   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius
     A.Liutkus, V.Liutkus     18:21  21:13  21:16 [34']
    [91] 19:50   V.Krinickas, T.Gimževskis  
     V.Krinickas, T.Gimževskis   22:20  18:21  21:12 [31']  
         
         
       Š.Andriulionis, D.Budrys   7-a vieta
      [101] 20:40   Š.Andriulionis, D.Budrys
       A.Liutkus, V.Liutkus   21:16  21:15 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Ikamas, P.Ikamas    
   K.Ikamas, P.Ikamas   ->    
    [82] 18:55   T.Buinevičius, M.Revinskas  
   T.Buinevičius, M.Revinskas     21:19  18:21  21:19 [37']  
   T.Buinevičius, M.Revinskas    
    ->     9-a vieta
      [92] 19:50   T.Buinevičius, M.Revinskas
        21:19  21:18 [24']
   R.Šulskis, M.Šulskis    
   R.Šulskis, M.Šulskis   ->    
    [83] 18:55   M.Pacevičius, D.Širmenis  
   M.Pacevičius, D.Širmenis     21:11  21:16 [22']  
   M.Pacevičius, D.Širmenis    
    ->    
         
       K.Ikamas, P.Ikamas   11-a vieta
      [93] 19:50   K.Ikamas, P.Ikamas
       R.Šulskis, M.Šulskis   21:16  21:16 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.