Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug E, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Živilė Mickevičienė 
 Natalija Poškienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Mickevičienė, N.Poškienė      
 16       ->      
   Ž.Mickevičienė, N.Poškienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [10] 10:45   Ž.Mickevičienė, N.Poškienė  
 5   Deimantė Balčiūnaitytė 
 Greta Gečaitė 
      18:21  21:7  22:20 [16']  
 D.Balčiūnaitytė, G.Gečaitė      
 12       ->      
  [5] 10:20   D.Balčiūnaitytė, G.Gečaitė    
 13         22:20  18:21  21:7 [22']    
 S.Buikienė, D.Vasilevskytė      
 4   Sonata Buikienė 
 Dovilė Vasilevskytė 
  ->       1-a vieta
      [16] 11:35   Ž.Mickevičienė, N.Poškienė
 3   Vakarė Bagdonaitė 
 Laura Bičiūnienė 
        15:21  21:17  21:10 [28']
 V.Bagdonaitė, L.Bičiūnienė      
 14       ->      
  [6] 10:20   I.Kaminskienė, D.Petravičienė    
 11   Živilė Bočienė 
 Simona Kašinskaitė 
    21:12  21:18 [23']    
[1] 10:00   I.Kaminskienė, D.Petravičienė      
 6   Inga Kaminskienė 
 Deimantė Petravičienė 
  21:5  21:16 [17']      
    [11] 10:45   I.Kaminskienė, D.Petravičienė  
 7   Rasa Džervė 
 Sonata Ščerbakova 
      21:17  21:15 [23']  
[2] 10:00   R.Džervė, S.Ščerbakova      
 10   Renata Gimževskienė 
 Vilma Kazlienė 
  21:11  21:18 [12']      
  [7] 10:20   O.Šulčiūtė, A.Šimanskaitė    
 15         21:18  21:12 [12']    
 O.Šulčiūtė, A.Šimanskaitė      
 2   Odeta Šulčiūtė 
 Aldona Šimanskaitė 
  ->    D.Balčiūnaitytė, G.Gečaitė   3-a vieta
      [17] 11:35   D.Balčiūnaitytė, G.Gečaitė
       O.Šulčiūtė, A.Šimanskaitė   19:21  24:22  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     S.Buikienė, D.Vasilevskytė  
     S.Buikienė, D.Vasilevskytė   ->   5-a vieta
      [18] 11:35   R.Džervė, S.Ščerbakova
     V.Bagdonaitė, L.Bičiūnienė     21:15  25:23 [25']
    [12] 11:10   R.Džervė, S.Ščerbakova  
     R.Džervė, S.Ščerbakova   21:10  21:13 [23']  
         
         
        7-a vieta
       V.Bagdonaitė, L.Bičiūnienė
       V.Bagdonaitė, L.Bičiūnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       R.Gimževskienė, V.Kazlienė
        ->
   Ž.Bočienė, S.Kašinskaitė    
   Ž.Bočienė, S.Kašinskaitė   ->    
    [13] 11:10   R.Gimževskienė, V.Kazlienė  
   R.Gimževskienė, V.Kazlienė     21:13  21:11 [22']  
   R.Gimževskienė, V.Kazlienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       Ž.Bočienė, S.Kašinskaitė
       Ž.Bočienė, S.Kašinskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.