Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė, Data: 2018-04-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Atėnė Peleckytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Peleckytė        
 32       ->        
  [6] 10:20   A.Peleckytė      
 17   Urtė Mackevičiūtė      21:5  21:4 [19']      
[1] 10:00   E.Saulėnaitė        
 16   Elija Saulėnaitė    21:7  21:6 [22']        
    [15] 11:00   A.Peleckytė    
 9   Milena Bytautaitė        21:5  21:3 [14']    
 M.Bytautaitė        
 24       ->        
  [7] 10:20   D.Norgailaitė      
 25         21:19  22:20 [26']      
 D.Norgailaitė        
 8   Dominyka Norgailaitė    ->        
      [25] 11:45   A.Peleckytė  
 5   Amanda Vaišvilaitė          21:8  21:15 [20']  
 A.Vaišvilaitė        
 28       ->        
  [8] 10:20   A.Vaišvilaitė      
 21   Ugnė Jaugaitė      21:7  21:3 [17']      
[2] 10:00   U.Drungilaitė        
 12   Ugnė Drungilaitė    21:11  21:10 [17']        
    [16] 11:00   M.Sutkutė    
 13   Erika Žiaušytė        21:9  21:11 [19']    
[3] 10:00   E.Žiaušytė        
 20   Kamilė Puleikytė    21:10  21:10 [21']        
  [9] 10:20   M.Sutkutė      
 29         21:7  21:5 [15']      
 M.Sutkutė        
 4   Milanta Sutkutė    ->         1-a vieta
        [38] 12:45   A.Stravinskaitė
 3   Agnė Stravinskaitė            21:10  21:10 [19']
 A.Stravinskaitė        
 30       ->        
  [10] 10:40   A.Stravinskaitė      
 19   Vėjūnė Vasiliauskaitė      21:10  21:14 [20']      
[4] 10:00   A.Comaitė        
 14   Aistė Comaitė    21:12  21:13 [21']        
    [17] 11:00   A.Stravinskaitė    
 11   Milana Leven        21:8  21:16 [19']    
 M.Leven        
 22       ->        
  [11] 10:40   M.Leven      
 27         16:21  21:12  21:19 [13']      
 B.Cirtautaitė        
 6   Barbora Cirtautaitė    ->        
      [26] 11:45   A.Stravinskaitė  
 7   Eglė Smilginaitė          21:15  18:21  21:16 [32']  
 E.Smilginaitė        
 26       ->        
  [12] 10:40   E.Stašaitytė      
 23         21:9  21:9 [16']      
 E.Stašaitytė        
 10   Ema Stašaitytė    ->        
    [18] 11:00   A.Ralovecaitė    
 15   Greta Mackevičiūtė        21:11  21:10 [18']    
[5] 10:00   P.Gečaitė        
 18   Paulina Gečaitė    21:3  21:3 [17']      M.Sutkutė   3-a vieta
  [13] 10:40   A.Ralovecaitė   [39] 13:05   M.Sutkutė
 31         21:5  21:7 [15']    A.Ralovecaitė   21:19  20:22  21:13 [34']
 A.Ralovecaitė        
 2   Agnė Ralovecaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Norgailaitė    
      [27] 12:05   A.Vaišvilaitė  
       A.Vaišvilaitė   21:8  21:3 [18']   5-a vieta
        [40] 13:05   E.Stašaitytė
       M.Leven     21:10  22:20 [24']
      [28] 12:05   E.Stašaitytė  
       E.Stašaitytė   21:12  21:17 [20']  
           
           
         D.Norgailaitė   7-a vieta
        [41] 13:05   M.Leven
         M.Leven   21:14  21:7 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Saulėnaitė      
    [19] 11:20   M.Bytautaitė    
     M.Bytautaitė   10:21  28:26  21:6 [37']    
      [29] 12:05   M.Bytautaitė  
     U.Drungilaitė     21:16  16:21  21:16 [26']  
    [20] 11:20   U.Drungilaitė    
     E.Žiaušytė   21:12  21:12 [17']     9-a vieta
        [42] 13:05   B.Cirtautaitė
     A.Comaitė       12:21  21:16  21:17 [29']
    [21] 11:20   B.Cirtautaitė    
     B.Cirtautaitė   10:21  22:20  21:11 [31']    
      [30] 12:05   B.Cirtautaitė  
     E.Smilginaitė     21:11  21:15 [19']  
    [22] 11:20   E.Smilginaitė    
     P.Gečaitė   21:11  21:15 [17']    
           
         U.Drungilaitė   11-a vieta
        [43] 13:30   E.Smilginaitė
         E.Smilginaitė   21:4  21:12 [14']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Saulėnaitė    
      [31] 12:25   E.Saulėnaitė  
       E.Žiaušytė   21:16  21:18 [21']   13-a vieta
        [44] 13:30   A.Comaitė
       A.Comaitė     21:0  21:15 [16']
      [32] 12:25   A.Comaitė  
       P.Gečaitė   15:21  21:8  21:13 [30']  
           
           
         E.Žiaušytė   15-a vieta
        [45] 13:30   P.Gečaitė
    Dėl 17-32 vietos      P.Gečaitė   21:5  21:8 [13']
         
   U.Mackevičiūtė      
   U.Mackevičiūtė   ->      
     U.Mackevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [23] 11:45   U.Mackevičiūtė  
        11:21  21:18  21:17 [30']  
   U.Jaugaitė      
   U.Jaugaitė   ->      
    [14] 10:40   U.Jaugaitė    
   K.Puleikytė     21:16  21:10 [24']    
   K.Puleikytė      
    ->       17-a vieta
        [33] 12:25   V.Vasiliauskaitė
          21:9  21:8 [18']
   V.Vasiliauskaitė      
   V.Vasiliauskaitė   ->      
     V.Vasiliauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [24] 11:45   V.Vasiliauskaitė  
        21:8  21:5 [16']  
   .      
    ->      
     G.Mackevičiūtė    
   G.Mackevičiūtė     ->    
   G.Mackevičiūtė      
    ->    U.Jaugaitė   19-a vieta
        [34] 12:25   U.Jaugaitė
         G.Mackevičiūtė   22:20  21:17 [25']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       K.Puleikytė  
       K.Puleikytė   ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.