Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys      
 16       ->      
  [229] 20:00    D.Pakšys    
 9   Dovydas Guja      21:7  21:7 [12']    
[206] 19:00    J.Pocius      
 8   Justas Pocius    21:15  21:9 [14']      
    [252] 21:00    D.Pakšys  
 5   Augustas Valatka        21:9  21:19 [19']  
[207] 19:00    A.Valatka      
 12   Ąžuolas Galiauskas    21:15  21:13 [13']      
  [230] 20:00    A.Valatka    
 13   Egidijus Bubulis      21:14  10:21  21:18 [34']    
[208] 19:00    D.Gudavičius      
 4   Deinoras Gudavičius    21:14  21:17 [16']       1-a vieta
      [263] 21:20    D.Pakšys
 3   Lukas Puišys          21:16  21:5 [17']
[209] 19:00    L.Puišys      
 14   Rokas Pakalnis    21:4  21:4 [9']      
  [231] 20:00    L.Puišys    
 11   Mantas Smalskis      23:21  21:15 [23']    
[210] 19:00    S.Kanapeckas      
 6   Simas Kanapeckas    21:7  21:15 [16']      
    [253] 21:00    L.Puišys  
 7   Deivydas Žilinskas        21:12  21:8 [18']  
[211] 19:00    D.Žilinskas      
 10   Ignas Račas    21:14  21:15 [15']      
  [232] 20:00    R.Jokubaitis    
 15   Mindaugas Butkus      16:21  21:9  21:19 [27']    
[212] 19:00    R.Jokubaitis      
 2   Rokas Jokubaitis    21:8  21:3 [10']    A.Valatka   3-a vieta
      [264] 21:20    A.Valatka
       R.Jokubaitis   21:8  21:19 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Pocius    
    [254] 21:00    D.Gudavičius  
     D.Gudavičius   21:18  22:24  21:12 [27']   5-a vieta
      [265] 21:20    S.Kanapeckas
     S.Kanapeckas     21:10  21:6 [14']
    [255] 21:00    S.Kanapeckas  
     D.Žilinskas   21:16  21:15 [16']  
         
         
       J.Pocius   7-a vieta
      [266] 21:20   J.Pocius
       D.Žilinskas   22:20  21:10 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Guja    
   D.Guja   ->    
    [256] 21:00    E.Bubulis  
   Ą.Galiauskas     21:13  21:15 [13']  
  [233] 20:00    E.Bubulis    
   E.Bubulis   21:11  21:18 [14']     9-a vieta
      [267] 21:40    I.Račas
   R.Pakalnis       21:13  22:20 [15']
  [234] 20:00    M.Smalskis    
   M.Smalskis   21:5  21:5 [11']    
    [257] 21:00    I.Račas  
   I.Račas     21:16  19:21  21:10 [27']  
  [235] 20:00    I.Račas    
   M.Butkus   21:9  21:8 [12']    
         
       D.Guja   11-a vieta
      [268] 21:40    M.Smalskis
       M.Smalskis   21:8  21:17 [13']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ą.Galiauskas  
     Ą.Galiauskas   ->   13-a vieta
      [269] 21:40    Ą.Galiauskas
     R.Pakalnis     21:11  21:7 [11']
    [258] 21:00    R.Pakalnis  
     M.Butkus   19:21  21:10  21:13 [23']  
         
         
        15-a vieta
       M.Butkus
       M.Butkus   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.