Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Samanta Golubickaitė    Dėl 1-8 vietos      
 S.Golubickaitė      
 16       ->      
  [191] 18:20    S.Golubickaitė    
 9   Ivija Baranauskaitė      21:8  21:5 [15']    
[174] 17:20    I.Baranauskaitė      
 8   Gustė Šuliauskaitė    21:8  21:9 [17']      
    [213] 19:20    S.Golubickaitė  
 5   Kornelija Urbonavičiūtė        21:11  21:15 [18']  
[175] 17:40    K.Urbonavičiūtė      
 12   Justa Maksvytytė    21:6  21:1 [10']      
  [192] 18:20    V.Paulauskaitė    
 13         18:21  23:21  21:13 [33']    
 V.Paulauskaitė      
 4   Viltė Paulauskaitė    ->       1-a vieta
      [243] 20:20    S.Golubickaitė
 3   Urtė Rakštytė          21:17  21:15 [25']
 U.Rakštytė      
 14       ->      
  [193] 18:20    U.Rakštytė    
 11   Viltė Navardauskaitė      21:11  21:13 [17']    
[176] 17:40    V.Navardauskaitė      
 6   Marta Barkova     21:6  21:7 [12']      
    [214] 19:20    P.Murėnaitė  
 7   Vaiva Bubulytė        21:7  21:19 [21']  
[177] 17:40    V.Bubulytė      
 10   Augustė Leimonaitė    21:6  21:6 [12']      
  [194] 18:20    P.Murėnaitė    
 15         21:6  21:18 [14']    
 P.Murėnaitė      
 2   Perla Murėnaitė    ->    V.Paulauskaitė   3-a vieta
      [244] 20:40    V.Paulauskaitė
       U.Rakštytė   21:17  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Baranauskaitė    
    [215] 19:20    I.Baranauskaitė  
     K.Urbonavičiūtė   21:10 [7']   5-a vieta
      [245] 20:40    V.Bubulytė
     V.Navardauskaitė     22:20  21:12 [20']
    [216] 19:20    V.Bubulytė  
     V.Bubulytė   21:11  21:9 [14']  
         
         
       K.Urbonavičiūtė   7-a vieta
      [246] 20:40   V.Navardauskaitė
       V.Navardauskaitė   21:10  21:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Šuliauskaitė    
   G.Šuliauskaitė   ->    
    [217] 19:20    G.Šuliauskaitė  
   J.Maksvytytė     21:13  21:9 [16']  
   J.Maksvytytė    
    ->     9-a vieta
      [247] 20:40    A.Leimonaitė
        21:12  21:11 [16']
   M.Barkova    
   M.Barkova   ->    
    [218] 19:20    A.Leimonaitė  
   A.Leimonaitė     21:10  21:9 [13']  
   A.Leimonaitė    
    ->    
         
       J.Maksvytytė   11-a vieta
      [248] 20:40   J.Maksvytytė
       M.Barkova   21:10  21:11
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.