Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Aurelija Ramaneckaitė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Ramaneckaitė      
 16       ->      
  [111] 14:40    A.Ramaneckaitė    
 9   Ieva Paškevičiūtė      21:10  21:9 [15']    
[100] 14:20    I.Paškevičiūtė      
 8   Gabija Beržinskaitė    16:21  21:13  21:12 [26']      
    [136] 15:40    A.Ramaneckaitė  
 5   Adelė Krutkytė        21:16  21:12 [16']  
 A.Krutkytė      
 12       ->      
  [112] 14:40    M.Byčkova    
 13         21:9  21:10 [13']    
 M.Byčkova      
 4   Marija Byčkova    ->       1-a vieta
      [153] 16:20    J.Kavaliauskaitė
 3   Jorė Kavaliauskaitė          23:21  21:19 [26']
 J.Kavaliauskaitė      
 14       ->      
  [113] 15:00    J.Kavaliauskaitė    
 11   Mila Leonovič      21:16  21:12 [18']    
[101] 14:20    N.Seniūnaitė      
 6   Nomeda Seniūnaitė    21:8  21:6 [14']      
    [137] 15:40    J.Kavaliauskaitė  
 7   Urtė Gatelytė        21:6  21:17 [14']  
[102] 14:20    U.Gatelytė      
 10   Rusnė Vidzėnaitė    21:10  21:14 [15']      
  [114] 15:00    E.Dindaitė    
 15         21:17  22:20 [21']    
 E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    ->    M.Byčkova   3-a vieta
      [154] 16:40    M.Byčkova
       E.Dindaitė   17:21  21:15  21:19 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Paškevičiūtė    
    [138] 15:40    I.Paškevičiūtė  
     A.Krutkytė   23:21  21:19 [22']   5-a vieta
      [155] 16:40    N.Seniūnaitė
     N.Seniūnaitė     21:8  21:9 [13']
    [139] 16:00    N.Seniūnaitė  
     U.Gatelytė   21:16  21:4 [15']  
         
         
       A.Krutkytė   7-a vieta
      [156] 16:40    U.Gatelytė
       U.Gatelytė   21:5  21:3 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Beržinskaitė    
   G.Beržinskaitė   ->    
     G.Beržinskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [140] 16:00    R.Vidzėnaitė
        21:15  21:15 [17']
   M.Leonovič    
   M.Leonovič   ->    
    [115] 15:00    R.Vidzėnaitė  
   R.Vidzėnaitė     21:12  21:15 [19']  
   R.Vidzėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Leonovič
       M.Leonovič   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.