Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2018-09-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 33, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-32 vietos          
 D.Beržanskis, G.Mockutė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [171] 17:40    D.Beržanskis, G.Mockutė        
 33   Dovydas Guja 
 Minija Barauskaitė 
    21:1  21:1 [13']        
[161] 16:50    A.Kamarauskas, T.Pacevičiūtė          
 32   Aurimas Kamarauskas 
 Toma Pacevičiūtė 
  ->     Dėl 1-8 vietos      
    [187] 18:55    D.Beržanskis, G.Mockutė      
 17   Ignas Lukoševičius 
 Augustė Leimonaitė 
      21:8  21:7 [13']      
 I.Lukoševičius, A.Leimonaitė          
 48       ->          
  [172] 17:40    L.Miliauskis, O.Ščerbakova        
 49         22:20  21:14 [17']        
 L.Miliauskis, O.Ščerbakova          
 16   Lukas Miliauskis 
 Oresta Ščerbakova 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
      [203] 19:45    D.Beržanskis, G.Mockutė    
 9   Matas Miliauskis 
 Signė Borisenko 
        21:4  21:5 [11']    
 M.Miliauskis, S.Borisenko          
 56       ->          
  [173] 17:40    M.Miliauskis, S.Borisenko        
 41         21:9  21:9 [13']        
 A.Juknevičius, R.Vitkauskaitė          
 24   Arnas Juknevičius 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  ->          
    [188] 18:55    D.Genys, V.Trakšelytė      
 25   Rokas Barkauskas 
 Rasa Radžiūnaitė 
      21:6  21:11 [16']      
 R.Barkauskas, R.Radžiūnaitė          
 40       ->          
  [174] 17:40    D.Genys, V.Trakšelytė        
 57         21:5  21:6 [13']        
 D.Genys, V.Trakšelytė          
 8   Dovas Genys 
 Vykintė Trakšelytė 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
        [215] 20:35    D.Beržanskis, G.Mockutė  
 5   Simas Klioštoraitis 
 Monika Sukackaitė 
          21:11  21:18 [18']  
 S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė          
 60       ->          
  [175] 18:05    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė        
 37         21:8  21:12 [13']        
 J.Pocius, J.Linkutė          
 28   Justas Pocius 
 Justė Linkutė 
  ->          
    [189] 18:55    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė      
 21   Paulius Levickas 
 Patricija Zvezdinaitė 
      21:7  21:12 [13']      
 P.Levickas, P.Zvezdinaitė          
 44       ->          
  [176] 18:05    T.Petrošius, S.Mackevičiūtė        
 53         21:4  21:8 [12']        
 T.Petrošius, S.Mackevičiūtė          
 12   Tomas Petrošius 
 Saulė Mackevičiūtė 
  ->          
      [204] 19:45    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė    
 13   Mantas Jokubaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
        21:14  21:16 [18']    
 M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė          
 52       ->          
  [177] 18:05    M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė        
 45         21:19  21:15 [17']        
 J.Zybartas, E.Karlikauskytė          
 20   Justas Zybartas 
 Evelina Karlikauskytė 
  ->          
    [190] 18:55    P.Balaišis, S.Golubickaitė      
 29   Jonas Maziliauskas 
 Aina Ralytė 
      21:4  21:7 [11']      
 J.Maziliauskas, A.Ralytė          
 36       ->          
  [178] 18:05    P.Balaišis, S.Golubickaitė        
 61         21:10  21:4 [12']        
 P.Balaišis, S.Golubickaitė          
 4   Pijus Balaišis 
 Samanta Golubickaitė 
  ->           1-a vieta
          [221] 21:00    D.Beržanskis, G.Mockutė
 3   Domas Pakšys 
 Urtė Rakštytė 
            21:8  21:4 [12']
 D.Pakšys, U.Rakštytė          
 62       ->          
  [179] 18:05    D.Pakšys, U.Rakštytė        
 35         21:9  21:10 [13']        
 T.Šumskis, V.Žilytė          
 30   Timas Šumskis 
 Vakarė Žilytė 
  ->          
    [191] 18:55    D.Pakšys, U.Rakštytė      
 19   Pijus Sutkaitis 
 Vakarė Trakšelytė 
      21:9  21:9 [14']      
 P.Sutkaitis, V.Trakšelytė          
 46       ->          
  [180] 18:05    P.Sutkaitis, V.Trakšelytė        
 51         25:23  24:22 [30']        
 N.Budrikas, K.Anciūtė          
 14   Nojus Budrikas 
 Kristė Anciūtė 
  ->          
      [205] 20:10    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 11   Justinas Tomkevičius 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:19  21:13 [22']    
 J.Tomkevičius, J.Kelečiūtė          
 54       ->          
  [181] 18:30    J.Tomkevičius, J.Kelečiūtė        
 43         21:11  21:13 [17']        
 E.Karišauskas, F.Gedminaitė          
 22   Ervinas Karišauskas 
 Fausta Gedminaitė 
  ->          
    [192] 18:55    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė      
 27   Ignas Smaliukas 
 Gustė Šuliauskaitė 
      21:12  21:11 [15']      
 I.Smaliukas, G.Šuliauskaitė          
 38       ->          
  [182] 18:30    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė        
 59         21:9  21:12 [16']        
 D.Gudavičius, V.Paulauskaitė          
 6   Deinoras Gudavičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->          
        [216] 20:35    J.Ožalas, P.Murėnaitė  
 7   Mamertas Noreika 
 Kotryna Čyvaitė 
          21:14  21:17 [20']  
 M.Noreika, K.Čyvaitė          
 58       ->          
  [183] 18:30    M.Noreika, K.Čyvaitė        
 39         21:8  21:5 [13']        
 N.Šimkus, A.Švaikauskatė          
 26   Nedas Šimkus 
 Aušra Švaikauskatė 
  ->          
    [193] 19:20    S.Novikas, K.Urbonavičiūtė      
 23   Deilas Pacevičius 
 Toma Petraškaitė 
      21:14  16:21  22:20 [28']      
 D.Pacevičius, T.Petraškaitė          
 42       ->          
  [184] 18:30    S.Novikas, K.Urbonavičiūtė        
 55         21:9  21:9 [14']        
 S.Novikas, K.Urbonavičiūtė          
 10   Simas Novikas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->          
      [206] 20:10    J.Ožalas, P.Murėnaitė    
 15   Justas Balsys 
 Greta Šukutytė 
        21:10  21:18 [17']    
 J.Balsys, G.Šukutytė          
 50       ->        S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė   3-a vieta
  [185] 18:30    S.Kanapeckas, G.Nguyen Thi Thu     [222] 21:00    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė
 47         26:24  14:21  21:16 [31']      D.Gudavičius, V.Paulauskaitė   21:17  21:16 [20']
 S.Kanapeckas, G.Nguyen Thi Thu          
 18   Simas Kanapeckas 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  ->          
    [194] 19:20    J.Ožalas, P.Murėnaitė      
 31   Mantas Rašimas 
 Milanta Sutkutė 
      21:5  21:14 [15']      
 M.Rašimas, M.Sutkutė          
 34       ->          
  [186] 18:30    J.Ožalas, P.Murėnaitė        
 63         21:4  21:4 [12']        
 J.Ožalas, P.Murėnaitė          
 2   Jonas Ožalas 
 Perla Murėnaitė 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         D.Genys, V.Trakšelytė    
        [217] 21:00    P.Balaišis, S.Golubickaitė  
         P.Balaišis, S.Golubickaitė   21:14  21:12 [16']   5-a vieta
         
         D.Pakšys, U.Rakštytė     ->
        [218] 21:00    D.Pakšys, U.Rakštytė  
         S.Novikas, K.Urbonavičiūtė   20:22  21:15  22:20 [35']  
             
             
           D.Genys, V.Trakšelytė   7-a vieta
         
           S.Novikas, K.Urbonavičiūtė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       L.Miliauskis, O.Ščerbakova      
      [207] 20:10    L.Miliauskis, O.Ščerbakova    
       M.Miliauskis, S.Borisenko   21:19  17:21  21:15 [30']    
        [219] 21:00    T.Petrošius, S.Mackevičiūtė  
       T.Petrošius, S.Mackevičiūtė     21:14  13:21  21:12 [28']  
      [208] 20:10    T.Petrošius, S.Mackevičiūtė    
       M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė   21:5  23:21 [16']     9-a vieta
         
       P.Sutkaitis, V.Trakšelytė       ->
      [209] 20:10    J.Tomkevičius, J.Kelečiūtė    
       J.Tomkevičius, J.Kelečiūtė   22:20  21:23  23:21 [31']    
        [220] 21:00    M.Noreika, K.Čyvaitė  
       M.Noreika, K.Čyvaitė     21:15  21:15 [18']  
      [210] 20:10    M.Noreika, K.Čyvaitė    
       S.Kanapeckas, G.Nguyen Thi Thu   21:10  21:16 [16']    
             
           L.Miliauskis, O.Ščerbakova   11-a vieta
         
           J.Tomkevičius, J.Kelečiūtė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         M.Miliauskis, S.Borisenko    
         
         M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė   ->   13-a vieta
         
         P.Sutkaitis, V.Trakšelytė     ->
         
         S.Kanapeckas, G.Nguyen Thi Thu   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     A.Kamarauskas, T.Pacevičiūtė        
    [195] 19:20    I.Lukoševičius, A.Leimonaitė      
     I.Lukoševičius, A.Leimonaitė   21:7  21:2 [12']      
      [211] 20:35    A.Juknevičius, R.Vitkauskaitė    
     A.Juknevičius, R.Vitkauskaitė     21:16  21:11 [18']    
    [196] 19:20    A.Juknevičius, R.Vitkauskaitė      
     R.Barkauskas, R.Radžiūnaitė   21:13  21:23  21:15 [29']      
         
     J.Pocius, J.Linkutė       ->  
    [197] 19:20    J.Pocius, J.Linkutė      
     P.Levickas, P.Zvezdinaitė   21:18  19:21  21:16 [26']      
      [212] 20:35    J.Pocius, J.Linkutė    
     J.Zybartas, E.Karlikauskytė     21:16  21:17 [17']    
    [198] 19:20    J.Maziliauskas, A.Ralytė      
     J.Maziliauskas, A.Ralytė   21:10  21:15 [14']       17-a vieta
         
     T.Šumskis, V.Žilytė         ->
    [199] 19:45    N.Budrikas, K.Anciūtė      
     N.Budrikas, K.Anciūtė   21:9  21:18 [16']      
      [213] 20:35    E.Karišauskas, F.Gedminaitė    
     E.Karišauskas, F.Gedminaitė     21:13  11:21  21:12 [26']    
    [200] 19:45    E.Karišauskas, F.Gedminaitė      
     I.Smaliukas, G.Šuliauskaitė   21:13  25:23 [19']      
         
     N.Šimkus, A.Švaikauskatė       ->  
    [201] 19:45    D.Pacevičius, T.Petraškaitė      
     D.Pacevičius, T.Petraškaitė   21:13  21:17 [15']      
      [214] 20:35    J.Balsys, G.Šukutytė    
     J.Balsys, G.Šukutytė     21:12  21:7 [12']    
    [202] 19:45    J.Balsys, G.Šukutytė      
     M.Rašimas, M.Sutkutė   21:4  21:9 [10']     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         I.Lukoševičius, A.Leimonaitė    
         
         J.Maziliauskas, A.Ralytė   ->   21-a vieta
         
         N.Budrikas, K.Anciūtė     ->
         
         D.Pacevičius, T.Petraškaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       A.Kamarauskas, T.Pacevičiūtė      
         
       R.Barkauskas, R.Radžiūnaitė   ->    
         
       P.Levickas, P.Zvezdinaitė     ->  
         
       J.Zybartas, E.Karlikauskytė   ->     25-a vieta
         
       T.Šumskis, V.Žilytė       ->
         
       I.Smaliukas, G.Šuliauskaitė   ->    
         
       N.Šimkus, A.Švaikauskatė     ->  
         
       M.Rašimas, M.Sutkutė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   D.Guja, M.Barauskaitė        
   D.Guja, M.Barauskaitė   ->        
     D.Guja, M.Barauskaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Guja, M.Barauskaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         D.Guja, M.Barauskaitė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
           D.Guja, M.Barauskaitė
            ->
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         .  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     .  
      ->     ->
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.