Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS , Data: 2018-06-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16  
 1   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 16       ->      
  [7] 10:25   D.Beržanskis, J.Petkus    
 9   Aigars Brečs 
 Gunars Granovskis 
    21:9  21:7 [20']    
[1] 10:00   A.Brečs, G.Granovskis      
 8   Giedrius Stasiulis 
 Matas Miliauskis 
  21:11  18:21  21:18 [2']      
    [13] 11:15   D.Beržanskis, J.Petkus  
 5   Rokas Krasauskas 
 Lukas Miliauskis 
      21:10  21:14 [25']  
[2] 10:00   R.Krasauskas, L.Miliauskis      
 12   Jagadeesh Meduru 
 Rechard Taganadam Rex 
  21:16  21:7      
  [8] 10:25   E.Adakauskas, S.Klioštoraitis    
 13   Henrikas Smilgevičius 
 Artūras Ščerbakovas 
    21:17  22:20 [18']    
[3] 10:00   E.Adakauskas, S.Klioštoraitis      
 4   Elmoras Adakauskas 
 Simas Klioštoraitis 
  21:9  21:9       1-a vieta
      [21] 12:10   D.Beržanskis, J.Petkus
 3   Linas Supronas 
 Tadas Supronas 
        9:21  21:11  21:16 [37']
 L.Supronas, T.Supronas      
 14       ->      
  [9] 10:50   L.Supronas, T.Supronas    
 11   Paulius Liutikas 
 Lukas Puišys 
    21:12  21:10 [50']    
[4] 10:00   S.Galentas, A.Jachontovas      
 6   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  21:18  21:16      
    [14] 11:15   I.Reznikas, K.Dauskurtas  
 7   Steponas Januška 
 Tadas Kikilas 
      21:8  21:11 [15']  
[5] 10:25   S.Januška, T.Kikilas      
 10   Saran Kannan 
 Navin Kumar Subramaniyan 
  21:9  21:11 [6']      
  [10] 10:50   I.Reznikas, K.Dauskurtas    
 15         21:12  21:10 [24']    
 I.Reznikas, K.Dauskurtas      
 2   Ignas Reznikas 
 Kazimieras Dauskurtas 
  ->    E.Adakauskas, S.Klioštoraitis   3-a vieta
      [22] 12:10   L.Supronas, T.Supronas
       L.Supronas, T.Supronas   21:16  21:13 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Brečs, G.Granovskis    
    [15] 11:15   A.Brečs, G.Granovskis  
     R.Krasauskas, L.Miliauskis   21:13  21:15 [22']   5-a vieta
       S.Januška, T.Kikilas
     S.Galentas, A.Jachontovas     21:12  19:21  21:15 [30']
    [16] 11:15   S.Januška, T.Kikilas  
     S.Januška, T.Kikilas   21:10  13:21  21:15 [34']  
         
         
       R.Krasauskas, L.Miliauskis   7-a vieta
       S.Galentas, A.Jachontovas
       S.Galentas, A.Jachontovas   21:16  22:20 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Stasiulis, M.Miliauskis    
   G.Stasiulis, M.Miliauskis   ->    
    [17] 11:40   G.Stasiulis, M.Miliauskis  
   J.Meduru, R.Taganadam Rex     21:8  21:7 [22']  
  [11] 10:50   H.Smilgevičius, A.Ščerbakovas    
   H.Smilgevičius, A.Ščerbakovas   21:12  18:21  21:16 [36']     9-a vieta
       G.Stasiulis, M.Miliauskis
        18:21  21:17  21:15 [31']
   P.Liutikas, L.Puišys    
   P.Liutikas, L.Puišys   ->    
    [18] 11:40   P.Liutikas, L.Puišys  
   S.Kannan, N.Subramaniyan     21:13  22:20 [23']  
   S.Kannan, N.Subramaniyan    
    ->    
         
       H.Smilgevičius, A.Ščerbakovas   11-a vieta
       S.Kannan, N.Subramaniyan
       S.Kannan, N.Subramaniyan   21:23  22:20  22:20 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Meduru, R.Taganadam Rex  
     J.Meduru, R.Taganadam Rex   ->   13-a vieta
       J.Meduru, R.Taganadam Rex
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.