Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS , Data: 2018-06-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16  
 1   Jonas Petkus 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Petkus, R.Aleksevičiūtė      
 16       ->      
  [32] 13:00   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė    
 9   Marius Rimkus 
 Kristina Rimkienė 
    21:5  21:5 [18']    
[26] 12:35   P.Liutikas, J.Sereckienė      
 8   Paulius Liutikas 
 Jolanta Sereckienė 
    B/Ž      
    [36] 13:25   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė  
 5   Simas Klioštoraitis 
 Sofija Bagdonaitė 
      21:12  21:14 [20']  
 S.Klioštoraitis, S.Bagdonaitė      
 12       ->      
  [30] 13:00   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
 13         21:14  21:17 [23']    
 L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 4   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  ->       1-a vieta
      [43] 14:20   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė
 3   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
        21:13  18:21  21:14 [40']
 D.Beržanskis, G.Mockutė      
 14       ->      
  [31] 13:00   D.Beržanskis, G.Mockutė    
 11         21:11  21:10 [22']    
 R.Krasauskas, M.Sukackaitė      
 6   Rokas Krasauskas 
 Monika Sukackaitė 
  ->      
    [37] 13:50   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė  
 7   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
      21:18  21:12 [29']  
[27] 12:35   I.Reznikas, E.Untė      
 10   Ignas Reznikas 
 Emilija Untė 
  21:15  21:17 [14']      
  [33] 13:25   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė    
 15         21:8  21:16 [17']    
 K.Dauskurtas, V.Žymantaitė      
 2   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->    L.Supronas, D.Ruzvaltienė   3-a vieta
      [44] 14:45   D.Beržanskis, G.Mockutė
       D.Beržanskis, G.Mockutė   21:7  21:13 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Liutikas, J.Sereckienė    
    [40] 14:20   S.Klioštoraitis, S.Bagdonaitė  
     S.Klioštoraitis, S.Bagdonaitė   21:8  21:13 [8']   5-a vieta
     
     R.Krasauskas, M.Sukackaitė     ->
    [41] 14:20   I.Reznikas, E.Untė  
     I.Reznikas, E.Untė   21:16  21:11 [20']  
         
         
       P.Liutikas, J.Sereckienė   7-a vieta
     
       R.Krasauskas, M.Sukackaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rimkus, K.Rimkienė    
   M.Rimkus, K.Rimkienė   ->    
     M.Rimkus, K.Rimkienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [34] 13:25   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
          B/Ž
   .    
    ->    
     G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė     ->  
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.