Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2018-09-15, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaida Martinkienė 
 Irena Peleckienė 
21
19
21
16
 23'
21
11
21
13
21
8
21
17
 23'
126/84
42
3
1
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
19
21
16
21
 23'
21
5
21
10
 17'
22
20
21
12
 24'
120/89
31
2
2
3 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
11
21
13
21
5
21
10
21
 17'
21
11
22
24
19
21
 33'
101/140
-39
0
4
4 Kristina Freimanaitė 
 Jolita Pilypaitė 
8
21
17
21
 23'
20
22
12
21
 24'
11
21
24
22
21
19
 33'
113/147
-34
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
9
21
12
 16'
20
22
21
18
13
21
 38'
96/82
14
1
2
2 Kotryna Čyvaitė 
 Saulė Mackevičiūtė 
9
21
12
21
 16'
12
21
10
21
 26'
43/84
-41
0
3
3 Eglė Gedminienė 
 Fausta Gedminaitė 
22
20
18
21
21
13
 38'
21
12
21
10
 26'
103/76
27
2
1



2018-09-15  
   1-a vieta
 1    Vaida Martinkienė,  Irena Peleckienė  
[16] 11:10   V.Martinkienė, I.Peleckienė
 6    Eglė Gedminienė,  Fausta Gedminaitė   21:16  21:17 [30']
   



2018-09-15  
   3-a vieta
 2    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[17] 11:35   R.Platakytė, J.Sereckienė
 3    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   20:22  21:12  21:17 [30']
   



2018-09-15  
   5-a vieta
 4    Kotryna Čyvaitė,  Saulė Mackevičiūtė  
[18] 11:35   K.Freimanaitė, J.Pilypaitė
 7    Kristina Freimanaitė,  Jolita Pilypaitė   21:17  21:16 [68']
   



 
   7-a vieta
 5    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė  
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.