Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ignas Lukoševičius 
 Jonas Daugėla 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Lukoševičius, J.Daugėla      
 16       ->      
  [40]  I.Lukoševičius, J.Daugėla    
 9   Egidijus Litvinskas 
 Artūras Liutkus 
    21:14  21:19 [21']    
[15]  V.Turolevičius, P.Bareika      
 8   Vaidas Turolevičius 
 Paulius Bareika 
  21:9  21:10 [4']      
    [68]  T.Meškutavičius, T.Staniulis  
 5   Edmundas Petrošius 
 Eduard Goss 
      21:12  16:21  21:13 [20']  
[16]  T.Meškutavičius, T.Staniulis      
 12   Tomas Meškutavičius 
 Tadas Staniulis 
  21:15  21:23  21:11 [18']      
  [41]  T.Meškutavičius, T.Staniulis    
 13         21:13  21:14 [22']    
 V.Šimkus, Ž.Sabulis      
 4   Vilimas Šimkus 
 Žanas Sabulis 
  ->       1-a vieta
      [92]  A.Vizgirda, A.Giedrikas
 3   Robertas Giedraitis 
 Arūnas Masteika 
        11:21  21:17  21:19 [33']
 R.Giedraitis, A.Masteika      
 14       ->      
  [42]  A.Vizgirda, A.Giedrikas    
 11   Aidas Vizgirda 
 Aidas Giedrikas 
    21:12  23:21 [21']    
[17]  A.Vizgirda, A.Giedrikas      
 6   Žanas Ramonas 
 Saulius Venslovas 
  21:12  19:21  21:12 [19']      
    [69]  A.Vizgirda, A.Giedrikas  
 7   Tadas Jarutis 
 Kęstutis Kučinskas 
      21:13  21:9 [16']  
[18]  R.Masevičius, A.Masevičius      
 10   Raimundas Masevičius 
 Augustas Masevičius 
  21:16  21:17 [44']      
  [43]  G.Šiaučiūnas, D.Likas    
 15         21:10  21:19 [23']    
 G.Šiaučiūnas, D.Likas      
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Darius Likas 
  ->    I.Lukoševičius, J.Daugėla   3-a vieta
      [93]  I.Lukoševičius, J.Daugėla
       G.Šiaučiūnas, D.Likas   21:17  12:21  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Turolevičius, P.Bareika    
    [70]  V.Šimkus, Ž.Sabulis  
     V.Šimkus, Ž.Sabulis   21:15  21:19 [21']   5-a vieta
      [94]  V.Šimkus, Ž.Sabulis
     R.Giedraitis, A.Masteika     21:19  21:9 [25']
    [71]  R.Giedraitis, A.Masteika  
     R.Masevičius, A.Masevičius   21:13  21:14 [24']  
         
         
       V.Turolevičius, P.Bareika   7-a vieta
      [95]  V.Turolevičius, P.Bareika
       R.Masevičius, A.Masevičius   21:13  21:10 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Litvinskas, A.Liutkus    
   E.Litvinskas, A.Liutkus   ->    
    [44]  E.Petrošius, E.Goss  
   E.Petrošius, E.Goss     21:14  21:18 [25']  
   E.Petrošius, E.Goss    
    ->     9-a vieta
      [72]  E.Petrošius, E.Goss
        21:17  21:13 [21']
   Ž.Ramonas, S.Venslovas    
   Ž.Ramonas, S.Venslovas   ->    
    [45]  Ž.Ramonas, S.Venslovas  
   T.Jarutis, K.Kučinskas     21:9  25:23 [25']  
   T.Jarutis, K.Kučinskas    
    ->    
         
       E.Litvinskas, A.Liutkus   11-a vieta
      [73]  E.Litvinskas, A.Liutkus
       T.Jarutis, K.Kučinskas   20:22  21:18  21:12 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.