Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International, Data: 2018-12-07, Vieta: Nenustatyta, . ,   
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 39           14.4 
 27           4.8 
 16           8 
 12           3.6 
 21           4.8 
 U-17 
 64           7.2 
 64           8 
 32           3.6 
 28           4 
 47           3.2 
 Diena  07  08  09  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 331   09 d.  09:00  U-19   VV    T.Toledano   21:7  21:14    J.Monroy   23  
 332   09 d.  09:00  U-19   MV    A.Shapovalova   21:14  21:15    A.Oprisan   27  
 333   09 d.  09:00  U-19   VD    D.Hong  W.Jones   21:15  19:21  16:21    R.Easton  E.Van Leeuwen   48  
 334   09 d.  09:00  U-19   MD    A.Kurdyukova  A.Shapovalova   22:20  21:12    V.Kozyreva  M.Sukhova   32  
 335   09 d.  09:30  U-19   MX    E.Van Leeuwen  A.Lado   21:19  21:13    B.Yap  A.Harris   24  
 336   09 d.  09:30  U-17   VV    M.Møller   21:15  21:12    A.Lin   27  
 337   09 d.  09:30  U-17   MV    M.Golubeva   21:18  21:15    V.Kuznetcova   31  
 338   09 d.  09:30  U-17   VD    D.Fatkin  A.Lin   21:18  21:12    V.Dobychkin  M.Kartashov   22  
 339   09 d.  10:00  U-17   MD    A.Boiarun  A.Iakovleva   21:19  21:18    A.Koroleva  O.Sokolova   28  
 340   09 d.  10:00  U-17   MX    E.Borisov  M.Golubeva   14:21  11:21    L.Barinov  A.Boiarun   22  
10 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.