Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2018-08-18, Vieta: Nenustatyta, . Salaspils, Salaspils  
Grupė- 50+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Laimonas Vaškevičius ,   Terje Arak   Dėl 1-4 vietų    
 L.Vaškevičius, T.Arak    
 8   Veli Riihiluoma ,   Ulla Ala-Ketola    21:9  21:13    
   L.Vaškevičius, T.Arak  
 5   Vents Zalitis ,   Tatjana Abelite      21:11  21:10  
 A.Morkūnas, A.Metra    
 4   Arūnas Morkūnas ,   Aija Metra    21:2  21:11    1-a vieta
     L.Vaškevičius, T.Arak
 3   Maris Preinbergs ,   Inese Preinberga        21:11  21:17
 M.Preinbergs, I.Preinberga    
 6   Vaido Lillemaa ,   Reet Vokk    21:11  21:13    
   E.Greef, K.Kordemets  
 7   Eduard Greef ,   Kulle Kordemets      21:12  21:13  
 E.Greef, K.Kordemets    
 2   Janis Jaunslavietis ,   Vita Boša    21:8  21:8    
     
     A.Morkūnas, A.Metra  3-a vieta
   A.Morkūnas, A.Metra
   M.Preinbergs, I.Preinberga   21:10  17:21  21:15
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Riihiluoma, U.Ala-Ketola    
   V.Riihiluoma, U.Ala-Ketola  
   V.Zalitis, T.Abelite   21:8  21:9  5-a vieta
     V.Riihiluoma, U.Ala-Ketola
   V.Lillemaa, R.Vokk     21:17  21:9
   V.Lillemaa, R.Vokk  
   J.Jaunslavietis, V.Boša   21:16  21:19  
       
       
     V.Zalitis, T.Abelite  7-a vieta
     J.Jaunslavietis, V.Boša
     J.Jaunslavietis, V.Boša   22:20  21:17
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.