Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17), Data: 2020-01-25, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1  Elzė Dindaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Dindaitė      
 16       ->      
  [8] 10:20   E.Dindaitė    
 9  Gretė Velykytė      21:14  21:17 [33']    
[1] 10:00   G.Velykytė      
 8  Smiltė Marija Sabakonytė    21:15  21:14 [19']      
    [17] 11:30   E.Dindaitė  
 5  Marija Byčkova        21:17  16:21  23:21 [28']  
[2] 10:00   M.Byčkova      
 12  Uma Ivanauskaitė    21:9  21:12 [15']      
  [9] 10:45   M.Byčkova    
 13  Ūla Budrytė      21:16  21:16 [24']    
[3] 10:00   A.Krutkytė      
 4  Adelė Krutkytė    21:2  21:2 [9']       1-a vieta
      [29] 12:35   E.Dindaitė
 3  Gabija Beržinskaitė          21:8  24:22 [20']
[4] 10:00   G.Beržinskaitė      
 14  Austėja Siniūtė    21:12  21:10 [14']      
  [10] 10:45   G.Beržinskaitė    
 11  Valdonė Šleiniūtė      21:8  21:3 [15']    
[5] 10:20   M.Leonovič      
 6  Mila Leonovič    21:14  21:12 [24']      
    [18] 11:30   G.Beržinskaitė  
 7  Giedra Velykytė        21:16  21:15 [21']  
[6] 10:20   G.Velykytė      
 10  Elžbieta Vilimaitė    21:4  21:4 [18']      
  [11] 10:45   L.Budrytė    
 15  Luknė Rozenbergaitė      21:17  21:14 [17']    
[7] 10:20   L.Budrytė      
 2  Liepa Budrytė    21:5  21:7 [18']    M.Byčkova   3-a vieta
      [30] 12:35   L.Budrytė
       L.Budrytė   21:10  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Velykytė    
    [19] 11:30   A.Krutkytė  
     A.Krutkytė   21:7  21:14 [16']   5-a vieta
      [31] 12:35   G.Velykytė
     M.Leonovič     17:21  21:13  21:6 [36']
    [20] 11:30   G.Velykytė  
     G.Velykytė   21:8  21:9 [19']  
         
         
       G.Velykytė   7-a vieta
      [32] 12:35   G.Velykytė
       M.Leonovič   21:10  21:13 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Sabakonytė    
   S.Sabakonytė   ->    
    [21] 11:50   U.Ivanauskaitė  
   U.Ivanauskaitė     21:15  19:21  21:19 [32']  
  [12] 10:45   U.Ivanauskaitė    
   Ū.Budrytė   21:7  21:4 [22']     9-a vieta
      [33] 13:00   U.Ivanauskaitė
   A.Siniūtė       21:16  20:22  21:11 [40']
  [13] 11:05   A.Siniūtė    
   V.Šleiniūtė   21:14  21:10 [23']    
    [22] 11:50   E.Vilimaitė  
   E.Vilimaitė     21:19  21:14 [21']  
  [14] 11:05   E.Vilimaitė    
   L.Rozenbergaitė   21:16  21:4 [35']    
         
       S.Sabakonytė   11-a vieta
      [34] 13:00   S.Sabakonytė
       A.Siniūtė   21:15  27:25 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ū.Budrytė  
     Ū.Budrytė   ->   13-a vieta
      [35] 13:00   V.Šleiniūtė
     V.Šleiniūtė     21:11  21:13 [21']
    [23] 11:50   V.Šleiniūtė  
     L.Rozenbergaitė   21:5  21:14 [19']  
         
         
        15-a vieta
       L.Rozenbergaitė
       L.Rozenbergaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.