Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2018, Data: 2018-08-11, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, K.Šemeta      
 16       ->      
  [42] 13:45   M.Dagilis, K.Šemeta    
 9   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
    21:10  21:16 [22']    
[32] 12:55   V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 8   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  23:25  21:12  21:16 [46']      
    [54] 15:00   M.Dagilis, K.Šemeta  
 5   Klaidas Drevinskas 
 Linas Zavadskis 
      21:11  21:17 [23']  
 K.Drevinskas, L.Zavadskis      
 12       ->      
  [43] 14:10   M.Noreika, T.Petrošius    
 13         21:18  21:16 [27']    
 M.Noreika, T.Petrošius      
 4   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  ->       1-a vieta
      [62] 15:50   M.Dagilis, K.Šemeta
 3   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
        22:24  21:15  21:19 [37']
 M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 14       ->      
  [44] 14:10   G.Dima, A.Slušnys    
 11         22:20  21:15 [24']    
 G.Dima, A.Slušnys      
 6   Giedrius Dima 
 Arnoldas Slušnys 
  ->      
    [55] 15:00   G.Dima, A.Slušnys  
 7   Jurgis Pauliukas 
 Karolis Poškus 
      21:23  21:11  21:15 [28']  
[33] 12:55   G.Stasiulis, A.Valantiejus      
 10   Giedrius Stasiulis 
 Andrius Valantiejus 
  21:11  21:13 [21']      
  [45] 14:10   R.Juknevičius, E.Slušnys    
 15         21:10  21:18 [19']    
 R.Juknevičius, E.Slušnys      
 2   Rolandas Juknevičius 
 Edgaras Slušnys 
  ->    M.Noreika, T.Petrošius   3-a vieta
      [63] 15:50   R.Juknevičius, E.Slušnys
       R.Juknevičius, E.Slušnys   21:18  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, G.Vaičiulis    
    [56] 15:25   K.Drevinskas, L.Zavadskis  
     K.Drevinskas, L.Zavadskis   22:20  21:17 [28']   5-a vieta
      [64] 16:20   M.Palubinskas, P.Palubinskas
     M.Palubinskas, P.Palubinskas     21:12  21:14 [20']
    [57] 15:25   M.Palubinskas, P.Palubinskas  
     G.Stasiulis, A.Valantiejus   21:14  21:18 [23']  
         
         
       V.Martinkus, G.Vaičiulis   7-a vieta
      [65] 16:20   V.Martinkus, G.Vaičiulis
       G.Stasiulis, A.Valantiejus   18:21  21:16  21:11 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Galentas, A.Jachontovas    
   S.Galentas, A.Jachontovas   ->    
     S.Galentas, A.Jachontovas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [46] 14:10   S.Galentas, A.Jachontovas
        21:11  21:15 [25']
   .    
    ->    
     J.Pauliukas, K.Poškus  
   J.Pauliukas, K.Poškus     ->  
   J.Pauliukas, K.Poškus    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.