Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2018, Data: 2018-08-11, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11  
 1   Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Augustaitis, E.Peleckis      
 16       ->      
  [37] 13:20   M.Augustaitis, E.Peleckis    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Saulius Pocevičius 
    21:16  21:12 [22']    
[30] 12:55   M.Juodvalkis, T.Šnepeta      
 8   Mindaugas Juodvalkis 
 Tomas Šnepeta 
  21:14  21:7 [27']      
    [50] 14:35   M.Augustaitis, E.Peleckis  
 5   Saulius Eibukas 
 Raimondas Povilaitis 
      21:12  21:17 [22']  
 S.Eibukas, R.Povilaitis      
 12       ->      
  [38] 13:20   D.Kairys, R.Paškevičius    
 13         21:17  21:11 [24']    
 D.Kairys, R.Paškevičius      
 4   Darius Kairys 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->       1-a vieta
      [58] 15:25   M.Augustaitis, E.Peleckis
 3   Žanas Ramonas 
 Vilimas Šimkus 
        21:19  21:18 [25']
 Ž.Ramonas, V.Šimkus      
 14       ->      
  [39] 13:45   S.Rukša, R.Ubis    
 11         21:19  21:13 [28']    
 S.Rukša, R.Ubis      
 6   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  ->      
    [51] 14:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
 7   Marius Brazauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
      21:16  16:21  21:17 [36']  
[31] 12:55   M.Brazauskas, G.Vilčinskas      
 10   Jokūbas Jasinskas 
 Saulius Noreika 
  14:21  21:7  21:12 [31']      
  [40] 13:45   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 15         21:14  21:18 [24']    
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 2   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  ->    D.Kairys, R.Paškevičius   3-a vieta
      [59] 15:25   D.Kairys, R.Paškevičius
       S.Rukša, R.Ubis   21:15  21:14 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Juodvalkis, T.Šnepeta    
    [52] 15:00   M.Juodvalkis, T.Šnepeta  
     S.Eibukas, R.Povilaitis   21:8  22:20 [22']   5-a vieta
      [60] 15:50   M.Juodvalkis, T.Šnepeta
     Ž.Ramonas, V.Šimkus     21:23  21:15  21:9 [31']
    [53] 15:00   Ž.Ramonas, V.Šimkus  
     M.Brazauskas, G.Vilčinskas   18:21  21:15  23:21 [36']  
         
         
       S.Eibukas, R.Povilaitis   7-a vieta
      [61] 15:50   S.Eibukas, R.Povilaitis
       M.Brazauskas, G.Vilčinskas   22:20  19:21  22:20 [40']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas, S.Pocevičius    
   K.Krūminas, S.Pocevičius   ->    
     K.Krūminas, S.Pocevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [41] 13:45   K.Krūminas, S.Pocevičius
        21:14  21:17 [22']
   .    
    ->    
     J.Jasinskas, S.Noreika  
   J.Jasinskas, S.Noreika     ->  
   J.Jasinskas, S.Noreika    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.