Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06  
 1   Viltė Paulauskaitė ,   Kristė Anciūtė   Dėl 1-4 vietų    
[136] 12:30    V.Paulauskaitė, K.Anciūtė    
 8   Estere Piksa ,   Ugnė Stankevičiūtė    21:3  21:8 [12']    
  [156] 14:30    V.Paulauskaitė, K.Anciūtė  
 5   Minija Barauskaitė ,   Vytenė Puišytė      21:13  21:6 [16']  
[137] 12:30    M.Āboltiņā, E.Briede    
 4   Megija Āboltiņā ,   Eiprila Briede    21:14  18:21  21:17 [32']    1-a vieta
    [175] 16:30    H.Merisalu, K.Voore
 3   Signė Borisenko ,   Oresta Ščerbakova        21:16  20:22  30:29 [42']
[138] 12:30    S.Borisenko, O.Ščerbakova    
 6   Arina Babre ,   Annemarija Lorena Priede    21:19  21:17 [22']    
  [157] 14:30    H.Merisalu, K.Voore  
 7   Ahata Kandratsyeva ,   Nikolė Puchovičiūtė      21:16  21:13 [19']  
[139] 12:55    H.Merisalu, K.Voore    
 2   Heili Merisalu ,   Kerttu Voore    21:14  21:10 [17']    
     
     M.Āboltiņā, E.Briede  3-a vieta
  [176] 16:30    S.Borisenko, O.Ščerbakova
   S.Borisenko, O.Ščerbakova   21:13  21:19 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Piksa, U.Stankevičiūtė    
  [158] 14:30    M.Barauskaitė, V.Puišytė  
   M.Barauskaitė, V.Puišytė   21:14  21:18 [19']  5-a vieta
    [177] 16:30    A.Babre, A.Priede
   A.Babre, A.Priede     21:13  21:13 [17']
  [159] 14:55    A.Babre, A.Priede  
   A.Kandratsyeva, N.Puchovičiūtė   21:8  21:16 [15']  
       
       
     E.Piksa, U.Stankevičiūtė  7-a vieta
    [178] 16:55    A.Kandratsyeva, N.Puchovičiūtė
     A.Kandratsyeva, N.Puchovičiūtė   21:16  21:16 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.