Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05  
 1   Markas Gedrimas ,   Domas Pakšys   Dėl 1-4 vietų    
[33] 13:15    M.Gedrimas, D.Pakšys    
 8   Benas Bačkaitis ,   Jokūbas Kazlauskas    21:4  21:5 [11']    
  [46] 14:45    M.Gedrimas, D.Pakšys  
 5   Benas Markevičius ,   Tautvydas Puišys      21:11  21:5 [13']  
[34] 13:35    M.Šatkauskas, R.Ivanauskas    
 4   Mantas Šatkauskas ,   Rojus Ivanauskas    18:21  21:12  21:16 [29']    1-a vieta
    [55] 15:30    M.Gedrimas, D.Pakšys
 3   Titas Žibūda ,   Benediktas Kamantauskas        21:12  21:8 [14']
[35] 13:35    T.Žibūda, B.Kamantauskas    
 6   Justas Peciukonis ,   Pijus Kovas    21:15  21:16 [17']    
  [47] 14:45    D.Daugėla, M.Lukonas  
 7   Jurgis Jatulis ,   Ridas Rudminas      21:19  21:19 [20']  
[36] 13:35    D.Daugėla, M.Lukonas    
 2   Domas Daugėla ,   Mantas Lukonas    21:18  21:10 [17']    
     
     M.Šatkauskas, R.Ivanauskas  3-a vieta
  [56] 15:30    M.Šatkauskas, R.Ivanauskas
   T.Žibūda, B.Kamantauskas   21:13  21:19 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   B.Bačkaitis, J.Kazlauskas    
  [48] 14:45    B.Markevičius, T.Puišys  
   B.Markevičius, T.Puišys   21:9  21:12 [14']  5-a vieta
    [57] 15:30    J.Peciukonis, P.Kovas
   J.Peciukonis, P.Kovas     21:17  21:14 [19']
  [49] 14:45    J.Peciukonis, P.Kovas  
   J.Jatulis, R.Rudminas   21:15  22:20 [24']  
       
       
     B.Bačkaitis, J.Kazlauskas  7-a vieta
    [58] 15:30    J.Jatulis, R.Rudminas
     J.Jatulis, R.Rudminas   21:10  21:7 [15']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug E    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.