Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00   K.Šemeta, T.Lukoševičius      
 16   Paulius Rudokas 
 Aurimas Kamantauskas 
  21:18  21:13 [24']      
  [11] 10:20    K.Šemeta, T.Lukoševičius    
 9   Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
    21:17  21:14 [20']    
[2] 10:00    A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas      
 8   Julius Masaitis 
 Rytis Vasiliauskas 
  21:19  24:22 [21']      
    [24] 10:55    A.Misius, G.Jaugielavičius  
 5   Gobinath Siva 
 Jurgis Pauliukas 
      14:21  21:19  21:10 [31']  
[3] 10:00    G.Siva, J.Pauliukas      
 12   Marius Armonas 
 Agnius Tamošaitis 
  21:12  21:16 [17']      
  [12] 10:20    A.Misius, G.Jaugielavičius    
 13   Vaidas Markevičius 
 Arūnas Daugaravičius 
    21:10  21:15 [15']    
[4] 10:00    A.Misius, G.Jaugielavičius      
 4   Aurimas Misius 
 Gintautas Jaugielavičius 
  21:13  21:16 [18']       1-a vieta
      [36] 11:55    A.Misius, G.Jaugielavičius
 3   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
        15:21  21:18  21:19 [30']
[5] 10:00    R.Grigaliūnas, J.Ožalas      
 14   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  21:9  21:9 [15']      
  [13] 10:20    R.Grigaliūnas, J.Ožalas    
 11   Karolis Poškus 
 Artūras Jonuškis 
    21:18  21:14 [27']    
[6] 10:00    P.Jūras, M.Povilaitis      
 6   Paulius Jūras 
 Martynas Povilaitis 
  18:21  21:11  21:15 [30']      
    [25] 11:25    A.Mackevič, J.Gudonis  
 7   Andžej Mackevič 
 Justas Gudonis 
      21:10  15:21  21:19 [31']  
[7] 10:00    A.Mackevič, J.Gudonis      
 10   Simas Kanapeckas 
 Simas Novikas 
  21:15  21:15 [18']      
  [14] 10:20    A.Mackevič, J.Gudonis    
 15   Andžej Mackevič (jr) 
 Andrius Latviūnas 
    21:17  21:17 [21']    
[8] 10:00    D.Čeplinskas, R.Kavaliauskas      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  21:14  21:17 [15']    K.Šemeta, T.Lukoševičius   3-a vieta
      [37] 11:55    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
       R.Grigaliūnas, J.Ožalas   21:9  13:21  21:19 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas    
    [26] 11:25    G.Siva, J.Pauliukas  
     G.Siva, J.Pauliukas   21:12  21:18 [19']   5-a vieta
      [38] 11:55    D.Čeplinskas, R.Kavaliauskas
     P.Jūras, M.Povilaitis     21:13  21:18 [22']
    [27] 11:25    D.Čeplinskas, R.Kavaliauskas  
     D.Čeplinskas, R.Kavaliauskas   21:9  24:26  21:11 [31']  
         
         
       A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   7-a vieta
      [39] 11:55    P.Jūras, M.Povilaitis
       P.Jūras, M.Povilaitis   21:12  19:21  21:19 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Rudokas, A.Kamantauskas      
  [15] 10:20   J.Masaitis, R.Vasiliauskas    
   J.Masaitis, R.Vasiliauskas   21:16  21:13 [20']    
    [28] 11:25    M.Armonas, A.Tamošaitis  
   M.Armonas, A.Tamošaitis     21:19  21:17 [18']  
  [16] 10:20    M.Armonas, A.Tamošaitis    
   V.Markevičius, A.Daugaravičius   21:23  21:11  21:14 [30']     9-a vieta
      [40] 11:55    A.Mackevič (jr), A.Latviūnas
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius       21:15  21:18 [17']
  [17] 10:55    A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
   K.Poškus, A.Jonuškis   10:21  21:11  21:17 [31']    
    [29] 11:25    A.Mackevič (jr), A.Latviūnas  
   S.Kanapeckas, S.Novikas     21:10  21:18 [16']  
  [18] 10:55    A.Mackevič (jr), A.Latviūnas    
   A.Mackevič (jr), A.Latviūnas   21:16  21:16 [20']    
         
       J.Masaitis, R.Vasiliauskas   11-a vieta
      [41] 12:25    A.Ambrasas, S.Jurkevičius
       A.Ambrasas, S.Jurkevičius   21:11  15:21  21:14 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     P.Rudokas, A.Kamantauskas    
    [30] 11:25    V.Markevičius, A.Daugaravičius  
     V.Markevičius, A.Daugaravičius   21:10  21:15 [17']   13-a vieta
      [42] 12:25    K.Poškus, A.Jonuškis
     K.Poškus, A.Jonuškis     21:13  18:21  21:11 [33']
    [31] 11:25    K.Poškus, A.Jonuškis  
     S.Kanapeckas, S.Novikas   21:19  21:18 [23']  
         
         
       P.Rudokas, A.Kamantauskas   15-a vieta
      [43] 12:25    S.Kanapeckas, S.Novikas
       S.Kanapeckas, S.Novikas   21:11  21:18 [16']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.