Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Tanita Urbonienė 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė      
 16       ->      
  [19] 10:55    T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:17  21:16 [21']    
[9] 10:20    I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė      
 8   Irina Jasiūnienė 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:15  21:13 [20']      
    [32] 11:25    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      17:21  21:16  21:9 [31']  
 R.Gečaitė, R.Ulozaitė      
 12       ->      
  [20] 10:55    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 13         21:18  21:18 [18']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 4   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [44] 12:25    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        21:18  21:18 [21']
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [21] 10:55    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 11         21:15  10:21  21:15 [27']    
 V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 6   Viktorija Suško 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  ->      
    [33] 11:55   A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Vilija Čekanauskienė 
 Darya Yarmalovich 
      21:7  21:19 [27']  
[10] 10:20   V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich      
 10   Eglė Markelytė 
 Ingrida Petkutė 
  21:19  21:15 [24']      
  [22] 10:55    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 15         21:15  21:16 [17']    
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  ->    T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [45] 12:25   T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė
       V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:14  25:23 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė    
    [34] 11:55    R.Gečaitė, R.Ulozaitė  
     R.Gečaitė, R.Ulozaitė   21:13  21:14 [16']   5-a vieta
      [46] 12:25    J.Puchova, J.Žibūdienė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     19:21  21:7  21:15 [26']
    [35] 11:55    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich   21:17  21:11 [16']  
         
         
       I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė   7-a vieta
      [47] 12:25    I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė
       V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich   21:17  12:21  21:9 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [23] 10:55   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
        18:21  21:17  21:10 [37']
   .    
    ->    
     E.Markelytė, I.Petkutė  
   E.Markelytė, I.Petkutė     ->  
   E.Markelytė, I.Petkutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.