Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mens Singles Badminton Tournament (N1), Data: 2018-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-14 2018-09-14 2018-09-14 2018-09-14  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [17] 19:20    M.Brazauskas    
 9   Marius Armonas      21:9  21:14 [15']    
[7] 18:55    M.Brazauskas      
 8   Marius Brazauskas    21:11  10:21  21:10 [25']      
    [30] 20:10    R.Kavaliauskas  
 5   Ramūnas Kavaliauskas        21:16  21:14 [19']  
[8] 18:55    R.Kavaliauskas      
 12   Rimantas Zavackas    21:16  21:4 [15']      
  [18] 19:20    R.Kavaliauskas    
 13         21:16  21:12 [17']    
 M.Danys      
 4   Mindaugas Danys    ->       1-a vieta
      [42] 21:00    R.Kavaliauskas
 3   Jonas Bartkus          21:14  16:21  21:17 [39']
 J.Bartkus      
 14       ->      
  [19] 19:45    M.Povilaitis    
 11   Darius Kairys      21:14  21:6 [21']    
[9] 18:55    M.Povilaitis      
 6   Martynas Povilaitis    22:24  21:16  21:15 [39']      
    [31] 20:35    A.Meškinis  
 7   Audrius Vilčinskas        23:21  21:12 [26']  
[10] 18:55    A.Vilčinskas      
 10   Pavel Gusev    15:21  21:13  21:16 [32']      
  [20] 19:45    A.Meškinis    
 15         21:19  21:23  21:16 [37']    
 A.Meškinis      
 2   Aurimas Meškinis    ->    M.Brazauskas   3-a vieta
      [43] 21:25    M.Brazauskas
       M.Povilaitis   21:15  17:21  21:15 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [32] 20:35    M.Danys  
     M.Danys   21:19  21:10 [17']   5-a vieta
      [44] 21:25    J.Bartkus
     J.Bartkus     21:10  14:21  21:17 [25']
    [33] 20:35    J.Bartkus  
     A.Vilčinskas   21:12  21:14 [18']  
         
         
       E.Adakauskas   7-a vieta
      [45] 21:25    E.Adakauskas
       A.Vilčinskas   21:17  21:16 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Armonas    
   M.Armonas   ->    
    [21] 19:45    M.Armonas  
   R.Zavackas     21:15  21:16 [19']  
   R.Zavackas    
    ->     9-a vieta
      [34] 20:35    D.Kairys
        22:20  21:10 [18']
   D.Kairys    
   D.Kairys   ->    
    [22] 19:45    D.Kairys  
   P.Gusev     20:22  21:14  21:17 [35']  
   P.Gusev    
    ->    
         
       R.Zavackas   11-a vieta
      [35] 20:35    P.Gusev
       P.Gusev   21:13  15:21  21:18 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.