Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Singles Badminton Tournament (N2), Data: 2018-12-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetas
 Suaug B 
   6     2       1.4 
 Suaug C 
   7           0.7 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   28 d.  18:30  Suaug C   VV    M.Viščinis   10:21  11:21    L.Liaudanskas   25'  
 2   28 d.  18:30  Suaug C   VV    A.Zakarauskas   21:15  20:22  21:9    P.Varaneckas   28  
 3   28 d.  18:55  Suaug C   VV    A.Jakutis   17:21  21:16  18:21    R.Ražanauskas   38'  
 4   28 d.  18:55  Suaug B   VV    J.Nekrasov   21:6  29:30  21:15    S.Malakauskas   31  
 5   28 d.  18:55  Suaug B   VV    P.Gusev   21:15  21:14    A.Tamošaitis   20  
 6   28 d.  19:20  Suaug C   VV    N.Budrikas   21:15  14:21  21:13    L.Liaudanskas   33'  
 7   28 d.  19:20  Suaug C   VV    A.Zakarauskas   21:16  21:19    R.Ražanauskas   20  
 8   28 d.  19:45  Suaug C   VV    P.Varaneckas   21:4  21:13    A.Jakutis   13  
 9   28 d.  19:45  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   21:14  21:16    S.Malakauskas   16  
 10   28 d.  19:45  Suaug B   VV    M.Armonas   15:21  14:21    A.Tamošaitis   23'  
 11   28 d.  20:10  Suaug C   VV    N.Budrikas   17:21  23:25    A.Zakarauskas   29'  
 12   28 d.  20:10  Suaug C   VV    L.Liaudanskas   19:21  21:19  19:21    R.Ražanauskas   56'  
 13   28 d.  20:10  Suaug C   VV    M.Viščinis   16:21  21:17  9:21    P.Varaneckas   34  
 14   28 d.  20:35  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   21:16  21:10    J.Nekrasov   19  
 15   28 d.  20:35  Suaug B   VV    M.Armonas   21:9  17:21  19:21    P.Gusev   36  
 16   28 d.  21:00  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   21:14  21:15    P.Gusev   29'  
 17   28 d.  21:00  Suaug B   VV    J.Nekrasov   18:21  17:21    A.Tamošaitis   29'  
 18   28 d.  21:00  Suaug B   VV    M.Armonas   16:21  11:21    S.Malakauskas   19  
19 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.