Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2018-12-15, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15  
 1   Tomas Grigas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Grigas        
 32       ->        
  [121] 19:00   U.Lazdinš      
 17   Laimonas Bečalis      18:21  21:10  21:15 [37']      
[109] 18:10   U.Lazdinš        
 16   Uldis Lazdinš      B/Ž        
    [132] 19:55   U.Lazdinš    
 9   Mantas Smalskis        21:14  20:22  21:19 [38']    
 M.Smalskis        
 24       ->        
  [122] 19:00   P.Žostautas      
 25         21:17  21:18 [30']      
 P.Žostautas        
 8   Paulius Žostautas    ->        
      [142] 20:50   U.Lazdinš  
 5   Rolandas Žaldokas          22:20  26:24 [29']  
 R.Žaldokas        
 28       ->        
  19:00   G.Vaitkevičius      
 21   Edgaras Paulauskas        B/Ž      
[110] 18:10   G.Vaitkevičius        
 12   Gediminas Vaitkevičius    21:7  21:10 [20']        
    [133] 19:55   G.Celencevičius    
 13   Ramūnas Ražanauskas        21:18  21:7 [29']    
[111] 18:10   T.Vareika        
 20   Tomas Vareika    11:21  21:18  21:10 [32']        
  [123] 19:00   G.Celencevičius      
 29         21:18  24:22 [28']      
 G.Celencevičius        
 4   Gytis Celencevičius    ->         1-a vieta
        [149] 21:20   U.Lazdinš
 3   Laimonas Braknys            21:16  21:18 [24']
 L.Braknys        
 30       ->        
  [124] 19:30   L.Braknys      
 19   Martynas Jonkus      21:15  21:10 [23']      
[112] 18:10   A.Janušonis        
 14   Augustas Janušonis    21:18  21:11 [19']        
    [134] 19:55   R.Banelis    
 11   Vytautas Česonis        21:13  16:21  21:17 [40']    
 V.Česonis        
 22       ->        
  [125] 19:30   R.Banelis      
 27         21:10  21:10 [21']      
 R.Banelis        
 6   Raimondas Banelis    ->        
      [143] 20:50   R.Banelis  
 7   Dominykas Paulauskas          12:21  21:14  21:18 [49']  
 D.Paulauskas        
 26       ->        
  [126] 19:30   D.Paulauskas      
 23         21:7  21:6 [22']      
 D.Kubilius        
 10   Darius Kubilius    ->        
    [135] 20:25   E.Mackevičius    
 15   Ąžuolas Galiauskas        21:17  13:21  21:16 [34']    
[113] 18:10   D.Varžgalys        
 18   Donatas Varžgalys    21:17  21:16 [39']      G.Celencevičius   3-a vieta
  [127] 19:30   E.Mackevičius   [150] 21:45   G.Celencevičius
 31         21:6  21:23  21:19 [41']    E.Mackevičius   21:0
 E.Mackevičius        
 2   Edmundas Mackevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Žostautas    
      [144] 20:50   G.Vaitkevičius  
       G.Vaitkevičius   12:21  21:18  21:18 [34']   5-a vieta
        [151] 21:45   L.Braknys
       L.Braknys     21:8  21:15 [16']
      [145] 21:20   L.Braknys  
       D.Paulauskas   21:14  21:15 [20']  
           
           
         P.Žostautas   7-a vieta
       
         D.Paulauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Grigas      
    [136] 20:25   M.Smalskis    
     M.Smalskis   19:21  21:18  21:10 [39']    
      [146] 21:20   M.Smalskis  
     R.Žaldokas     21:18  13:21  21:18 [30']  
    [137] 20:25   T.Vareika    
     T.Vareika     B/Ž     9-a vieta
        [152] 21:45   M.Smalskis
     A.Janušonis       21:17  19:21  21:17 [33']
    [138] 20:25   V.Česonis    
     V.Česonis   21:18  21:6 [20']    
      [147] 21:20   D.Varžgalys  
     D.Kubilius     21:16  21:15 [24']  
    [139] 20:25   D.Varžgalys    
     D.Varžgalys   21:18  21:18 [17']    
           
         T.Vareika   11-a vieta
       
         V.Česonis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Grigas    
       
       R.Žaldokas   ->   13-a vieta
       
       A.Janušonis     ->
       
       D.Kubilius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   L.Bečalis      
   L.Bečalis   ->      
     L.Bečalis    
      ->    
   .      
    ->      
      [140] 20:50   R.Ražanauskas  
          B/Ž  
   E.Paulauskas      
   E.Paulauskas   ->      
    [128] 19:30   R.Ražanauskas    
   R.Ražanauskas     21:9  21:14 [17']    
   R.Ražanauskas      
    ->       17-a vieta
        [148] 21:20   R.Ražanauskas
          21:19  21:13 [21']
   M.Jonkus      
   M.Jonkus   ->      
     M.Jonkus    
      ->    
   .      
    ->      
      [141] 20:50   Ą.Galiauskas  
        21:0  
   .      
    ->      
     Ą.Galiauskas    
   Ą.Galiauskas     ->    
   Ą.Galiauskas      
    ->    L.Bečalis   19-a vieta
       
         M.Jonkus   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Paulauskas  
       E.Paulauskas   ->   21-a vieta
         E.Paulauskas
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.