Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2018-12-15, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė        
 32       ->        
  [9] 09:50   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 17   Eimantas Liaudanskas 
 Sigita Grigaravičienė 
    21:9  21:14 [20']      
[1] 09:30   A.Janušonis, A.Kirdeikytė        
 16   Augustas Janušonis 
 Agnė Kirdeikytė 
  21:18  21:19 [18']        
    [17] 10:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 9   Audrius Butkus 
 Ilona Butkė 
      21:7  21:10 [17']    
 A.Butkus, I.Butkė        
 24       ->        
  [3] 09:30   L.Fiodorovas, G.Pšibilskienė      
 25         11:21  21:16  21:14 [24']      
 L.Fiodorovas, G.Pšibilskienė        
 8   Laimis Fiodorovas 
 Gitana Pšibilskienė 
  ->        
      [30] 11:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 5   Paulius Bareika 
 Monika Petreikytė 
        10:21  21:11  21:7 [28']  
 P.Bareika, M.Petreikytė        
 28       ->        
  [8] 09:50   P.Bareika, M.Petreikytė      
 21         21:13  21:8 [19']      
 J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė        
 12   Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
  ->        
    [18] 10:40   P.Bareika, M.Petreikytė    
 13   Mantas Smalskis 
 Goda Giedrikaitė 
      21:18  23:21 [29']    
 M.Smalskis, G.Giedrikaitė        
 20       ->        
  [4] 09:30   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė      
 29         21:16  21:13 [20']      
 B.Šemeta, V.Žitlinskaitė        
 4   Benas Šemeta 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->         1-a vieta
        [40] 12:15   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
 3   Almantas Abromaitis 
 Monika Janutaitė 
          21:19  23:21 [33']
 A.Abromaitis, M.Janutaitė        
 30       ->        
  [5] 09:30   A.Abromaitis, M.Janutaitė      
 19         21:14  21:18 [19']      
 R.Stakionis, S.Bartkienė        
 14   Raimondas Stakionis 
 Sigita Bartkienė 
  ->        
    [19] 10:40   A.Abromaitis, M.Janutaitė    
 11   Laimonas Bečalis 
 Irmina Bungaitė 
      16:21  21:19  21:18 [34']    
 L.Bečalis, I.Bungaitė        
 22       ->        
  [6] 09:50   E.Litvinskas, J.Chomskytė      
 27         21:7  21:13 [23']      
 E.Litvinskas, J.Chomskytė        
 6   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
  ->        
      [31] 11:50   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
 7   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
        21:17  21:13 [2']  
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 26       ->        
  [7] 09:50   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 23         17:21  21:12  21:14 [32']      
 D.Likas, V.Zonytė        
 10   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
  ->        
    [20] 10:40   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 15   Vidmantas Galiauskas 
 Miglė Riaubaitė 
      21:17  13:21  21:16 [31']    
[2] 09:30   L.Braknys, G.Zajarskienė        
 18   Laimonas Braknys 
 Gintarė Zajarskienė 
  21:13  21:16 [17']      P.Bareika, M.Petreikytė   3-a vieta
  [10] 09:50   E.Petrošius, V.Slušnienė   [41] 12:35   A.Abromaitis, M.Janutaitė
 31         21:13  21:18 [18']    A.Abromaitis, M.Janutaitė   21:14  21:14 [34']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Fiodorovas, G.Pšibilskienė    
      [32] 11:50   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė  
       B.Šemeta, V.Žitlinskaitė   19:21  23:21  21:12 [33']   5-a vieta
        [42] 12:35   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė
       E.Litvinskas, J.Chomskytė     21:17  17:21  21:18 [25']
      [33] 11:50   E.Litvinskas, J.Chomskytė  
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:9  16:21  21:8 [34']  
           
           
         L.Fiodorovas, G.Pšibilskienė   7-a vieta
       
         E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Janušonis, A.Kirdeikytė      
    [21] 11:00   A.Butkus, I.Butkė    
     A.Butkus, I.Butkė   21:14  21:16 [20']    
      [34] 11:50   A.Butkus, I.Butkė  
     J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė     21:1 [5']  
    [22] 11:00   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
     M.Smalskis, G.Giedrikaitė   21:10  21:17 [24']     9-a vieta
        [43] 12:35   D.Likas, V.Zonytė
     R.Stakionis, S.Bartkienė       21:8  21:12 [8']
    [23] 11:00   R.Stakionis, S.Bartkienė    
     L.Bečalis, I.Bungaitė   21:19  21:5 [19']    
      [35] 11:50   D.Likas, V.Zonytė  
     D.Likas, V.Zonytė     21:15  13:21  23:21 [33']  
    [24] 11:00   D.Likas, V.Zonytė    
     L.Braknys, G.Zajarskienė   21:13  21:12 [19']    
           
         J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   11-a vieta
       
         R.Stakionis, S.Bartkienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Janušonis, A.Kirdeikytė    
       
       M.Smalskis, G.Giedrikaitė   ->   13-a vieta
       
       L.Bečalis, I.Bungaitė     ->
       
       L.Braknys, G.Zajarskienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Liaudanskas, S.Grigaravičienė      
   E.Liaudanskas, S.Grigaravičienė   ->      
     E.Liaudanskas, S.Grigaravičienė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Liaudanskas, S.Grigaravičienė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [11] 10:15   V.Galiauskas, M.Riaubaitė
          23:21  21:12 [25']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Galiauskas, M.Riaubaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Galiauskas, M.Riaubaitė    
   V.Galiauskas, M.Riaubaitė     ->    
   V.Galiauskas, M.Riaubaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.