Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės BK "Volanas" taurė, Data: 2018-10-14, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
19
21
21
15
21
12
 30'
15
21
21
12
15
21
 27'
112/102
10
1
1
2 Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
21
19
15
21
12
21
 30'
18
21
21
17
21
16
 33'
108/115
-7
1
3
3 Giedrius Stasiulis 
 Andrius Valantiejus 
21
15
12
21
21
15
 27'
21
18
17
21
16
21
 33'
108/111
-3
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
21
10
21
12
 13'
22
20
21
19
 23'
85/61
24
2
1
2 Rolandas Juknevičius 
 Vaidas Mackevičius 
10
21
12
21
 13'
21
17
18
21
20
22
 30'
81/102
-21
0
3
3 Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
20
22
19
21
 23'
17
21
21
18
22
20
 30'
99/102
-3
1
2



2018-10-14  
   1-a vieta
 1    Steponas Januška,  Arnoldas Slušnys  
[36] 11:40   V.Martinkus, G.Vaičiulis
 2    Vidas Martinkus,  Gabrielius Vaičiulis   21:14  21:13 [18']
   



2018-10-14  
   3-a vieta
 5    Giedrius Stasiulis,  Andrius Valantiejus  
[37] 12:05   G.Stasiulis, A.Valantiejus
 6    Saulius Eibukas,  Darius Kairys   21:17  21:16 [18']
   



2018-10-14  
   5-a vieta
 3    Sigitas Galentas,  Artūras Jachontovas  
[38] 12:05   S.Galentas, A.Jachontovas
 4    Rolandas Juknevičius,  Vaidas Mackevičius   20:22  23:21  21:17 [31']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.