Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2018-12-22, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22  
 1   Mark Šames   Dėl 1-4 vietų    
[202] 18:25   M.Šames    
 8   Mantas Palubinskas    21:10  21:9 [20']    
  [218] 19:20   M.Šames  
 5   Gedmantas Čepkauskas      21:15  21:12 [28']  
[203] 18:25   L.Supronas    
 4   Linas Supronas    21:15  21:12 [37']    1-a vieta
    [233] 20:15   M.Šames
 3   Benas Vaškevičius        21:9  21:15 [26']
[204] 18:55   B.Vaškevičius    
 6   Tomas Tiškus    21:17  21:14 [20']    
  [219] 19:20   B.Vaškevičius  
 7   Povilas Palubinskas      21:8  21:16 [25']  
[205] 18:55   T.Vaškevičius    
 2   Tomas Vaškevičius    21:16  21:14 [25']    
     
     L.Supronas  3-a vieta
  [234] 20:15   L.Supronas
   T.Vaškevičius   21:0
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Palubinskas    
  [220] 19:20   M.Palubinskas  
   G.Čepkauskas   22:20  21:14 [29']  5-a vieta
    [235] 20:15   M.Palubinskas
   T.Tiškus     21:19  21:19
  [221] 19:20   P.Palubinskas  
   P.Palubinskas   21:17  21:18 [28']  
       
       
     G.Čepkauskas  7-a vieta
    [236] 20:15   T.Tiškus
     T.Tiškus   14:21  21:14  21:17 [37']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.