Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2018-12-22, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[8] 10:00   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16   Šarūnas Bilius 
 Danyu Zhong 
  21:13  21:19 [27']      
  [27] 10:50   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Arūnas Morkūnas 
 Asta Bačkaitienė 
    21:17  21:13 [22']    
[9] 10:00   A.Valantiejus, L.Valantiejienė      
 8   Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:14  18:21  21:13 [32']      
    [46] 11:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
      21:18  21:6 [22']  
[10] 10:00   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 12   Mantas Zinkevičius 
 Laura Januškevičienė 
  21:14  21:9 [26']      
  [28] 10:50   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 13   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
    21:15  21:13 [20']    
[11] 10:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 4   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  18:21  21:15  22:20 [51']       1-a vieta
      [65] 12:35   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
        16:21  21:16  21:17 [38']
[12] 10:20   N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 14   Artūras Jachontovas 
 Emilija Žėkaitė 
  21:12  21:10 [22']      
  [29] 10:50   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 11   Evaldas Čižinauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
    21:19  21:17 [24']    
[13] 10:20   E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė      
 6   Paulius Jūras 
 Tanita Urbonienė 
  18:21  21:14  21:12 [35']      
    [47] 11:40   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 7   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
      21:15  13:21  21:14 [37']  
[14] 10:20   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 10   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  21:10  21:14 [24']      
  [30] 10:50   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 15   Povilas Palubinskas 
 Justė Kažanauskaitė 
    21:14  21:11 [22']    
[15] 10:20   A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 2   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:11  21:7 [23']    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [66] 12:35   A.Kordušas, I.Petrulaitienė
       A.Kordušas, I.Petrulaitienė   21:13  21:17 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė    
    [48] 11:40   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
     T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   21:11  21:16 [21']   5-a vieta
      [67] 12:35   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė
     E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė     21:12  21:17 [24']
    [49] 11:40   E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė  
     A.Slušnys, R.Petrošienė   21:14  18:21  21:19 [35']  
         
         
       A.Valantiejus, L.Valantiejienė   7-a vieta
      [68] 12:35   A.Slušnys, R.Petrošienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:17  14:21  21:15 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   Š.Bilius, D.Zhong      
  [31] 11:15   Š.Bilius, D.Zhong    
   A.Morkūnas, A.Bačkaitienė   21:19  22:20 [30']    
    [50] 11:40   Š.Bilius, D.Zhong  
   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė     21:12  24:26  21:14 [33']  
  [32] 11:15   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė    
   M.Trybas, S.Čalkina   21:16  21:15 [24']     9-a vieta
      [69] 12:35   Š.Bilius, D.Zhong
   A.Jachontovas, E.Žėkaitė       21:18  22:20 [30']
  [33] 11:15   A.Jachontovas, E.Žėkaitė    
   P.Jūras, T.Urbonienė   21:10  21:19 [21']    
    [51] 12:05   R.Bilius, J.Bilienė  
   R.Bilius, J.Bilienė     21:18  21:18 [28']  
  [34] 11:15   R.Bilius, J.Bilienė    
   P.Palubinskas, J.Kažanauskaitė   18:21  21:15  24:22 [36']    
         
       M.Zinkevičius, L.Januškevičienė   11-a vieta
      [70] 12:35   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė
       A.Jachontovas, E.Žėkaitė   12:21  21:12  21:11 [50']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Morkūnas, A.Bačkaitienė    
    [52] 12:05   M.Trybas, S.Čalkina  
     M.Trybas, S.Čalkina   21:16  20:22  22:20 [42']   13-a vieta
      [71] 13:00   P.Palubinskas, J.Kažanauskaitė
     P.Jūras, T.Urbonienė     12:21  21:11  21:11 [30']
    [53] 12:05   P.Palubinskas, J.Kažanauskaitė  
     P.Palubinskas, J.Kažanauskaitė   21:12  21:16 [26']  
         
         
       A.Morkūnas, A.Bačkaitienė   15-a vieta
      [72] 13:00   A.Morkūnas, A.Bačkaitienė
       P.Jūras, T.Urbonienė   21:13  21:19 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.