Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2018-12-22, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22  
 1   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[83] 13:30   A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 16   Kasparas Vilkevičius 
 Giedrius Stravinskas 
  21:17  21:14 [25']      
  [116] 14:50   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 9   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
    21:16  22:20 [27']    
[84] 13:30   L.Fiodorovas, E.Litvinskas      
 8   Laimis Fiodorovas 
 Egidijus Litvinskas 
  21:15  21:17 [27']      
    [149] 16:10   A.Mockus, J.Adomaitis  
 5   Andrius Mockus 
 Juozas Adomaitis 
      21:18  19:21  21:13 [36']  
[85] 13:30   A.Mockus, J.Adomaitis      
 12   Haroldas Nevidauskas 
 Tauras Krištaponis 
  21:15  15:21  21:14 [32']      
  [117] 14:50   A.Mockus, J.Adomaitis    
 13   Giedrius Strumila 
 Vitalijus Kemežys 
    23:25  21:17  21:16 [34']    
[86] 13:30   M.Paulauskas, O.Čaplikas      
 4   Marius Paulauskas 
 Oridijus Čaplikas 
  21:19  21:18 [25']       1-a vieta
      [173] 17:05   G.Buntis, V.Paulauskas
 3   Audrius Lesinskas 
 Vidas Pilvinis 
        21:16  21:15 [24']
[87] 13:30   G.Buntis, V.Paulauskas      
 14   Gediminas Buntis 
 Valdas Paulauskas 
  19:21  21:17  21:16 [47']      
  [118] 14:50   G.Buntis, V.Paulauskas    
 11   Viktoras Grigorjevas 
 Tautvydas Paliulis 
    21:13  21:12 [23']    
[88] 13:30   E.Peleckis, R.Masevičius      
 6   Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
  16:21  21:13  21:18 [32']      
    [150] 16:10   G.Buntis, V.Paulauskas  
 7   Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Paškevičius 
      23:21  21:18 [31']  
[89] 13:30   J.Seniūnas, R.Paškevičius      
 10   Gintaras Grigeliūnas 
 Artūras Žvilauskas 
  21:18  21:19 [27']      
  [119] 14:50   J.Seniūnas, R.Paškevičius    
 15   Vytautas Valaitis 
 Gediminas Fridricas 
    23:21  14:21  21:19 [37']    
[90] 13:30   A.Poderys, Š.Poderys      
 2   Aidas Poderys 
 Šarūnas Poderys 
  21:17  21:19 [23']    A.Rimkus, A.Vilčinskas   3-a vieta
      [174] 17:30   A.Rimkus, A.Vilčinskas
       J.Seniūnas, R.Paškevičius   22:20  21:18 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Fiodorovas, E.Litvinskas    
    [151] 16:10   L.Fiodorovas, E.Litvinskas  
     M.Paulauskas, O.Čaplikas   21:15  21:17 [24']   5-a vieta
      [175] 17:30   L.Fiodorovas, E.Litvinskas
     E.Peleckis, R.Masevičius     21:14  19:21  21:11 [34']
    [152] 16:10   E.Peleckis, R.Masevičius  
     A.Poderys, Š.Poderys     B/Ž  
         
         
       M.Paulauskas, O.Čaplikas   7-a vieta
      [176] 17:30   M.Paulauskas, O.Čaplikas
       A.Poderys, Š.Poderys     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Vilkevičius, G.Stravinskas      
  [120] 14:50   A.Kovarskas, B.Šemeta    
   A.Kovarskas, B.Šemeta   16:21  23:21  21:19 [36']    
    [153] 16:35   G.Strumila, V.Kemežys  
   H.Nevidauskas, T.Krištaponis     21:17  21:13 [26']  
  [121] 14:50   G.Strumila, V.Kemežys    
   G.Strumila, V.Kemežys   21:15  21:16 [23']     9-a vieta
      [177] 17:30   G.Strumila, V.Kemežys
   A.Lesinskas, V.Pilvinis       21:9  21:13 [29']
  [122] 14:50   A.Lesinskas, V.Pilvinis    
   V.Grigorjevas, T.Paliulis   21:18  23:21 [29']    
    [154] 16:35   A.Lesinskas, V.Pilvinis  
   G.Grigeliūnas, A.Žvilauskas     12:21  21:15  21:17 [39']  
  [123] 15:20   G.Grigeliūnas, A.Žvilauskas    
   V.Valaitis, G.Fridricas   21:15  21:19 [27']    
         
       A.Kovarskas, B.Šemeta   11-a vieta
      [178] 17:30   A.Kovarskas, B.Šemeta
       G.Grigeliūnas, A.Žvilauskas   15:21  21:17  22:20 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Vilkevičius, G.Stravinskas    
    [155] 16:35   K.Vilkevičius, G.Stravinskas  
     H.Nevidauskas, T.Krištaponis     B/Ž   13-a vieta
      [179] 17:30   K.Vilkevičius, G.Stravinskas
     V.Grigorjevas, T.Paliulis     21:15  21:18 [22']
    [156] 16:35   V.Valaitis, G.Fridricas  
     V.Valaitis, G.Fridricas   16:21  21:16  21:17 [35']  
         
         
       H.Nevidauskas, T.Krištaponis   15-a vieta
      [180] 17:30   V.Grigorjevas, T.Paliulis
       V.Grigorjevas, T.Paliulis     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.