Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2018-12-22, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22  
 1   Renata Bernotė ,   Danyu Zhong   Dėl 1-4 vietų    
[73] 13:00   E.Rekašiūtė, L.Paulauskaitė    
 8   Eglė Rekašiūtė ,   Laura Paulauskaitė    21:11  15:21  21:12 [32']    
  [101] 14:25   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  
 5   Rosita Šutaitė-Giedraitienė ,   Vaida Daugėlienė      21:19  21:19 [25']  
[74] 13:00   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
 4   Justė Kazakauskaitė ,   Vaida Žitlinskaitė    21:12  21:10 [22']    1-a vieta
    [134] 15:45   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė
 3   Jurga Chomskytė ,   Violeta Slušnienė        18:13 [17']
[75] 13:00   M.Geršvaltaitytė, G.Geršvaltaitytė    
 6   Milda Geršvaltaitytė ,   Gerda Geršvaltaitytė    18:21  21:19  21:10 [37']    
  [102] 14:25   M.Geršvaltaitytė, G.Geršvaltaitytė  
 7   Agnė Šafranovičiūtė ,   Milda Gumbrevičiūtė      20:22  21:14  21:11 [36']  
[76] 13:00   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
 2   Ernesta Grigeliūnienė ,   Renata Staupelienė    21:11  21:19 [21']    
     
     E.Rekašiūtė, L.Paulauskaitė  3-a vieta
  [135] 15:45   E.Rekašiūtė, L.Paulauskaitė
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:15  11:21  23:21 [34']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Bernotė, D.Zhong    
  [103] 14:25   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   11:21  21:14  21:19 [33']  5-a vieta
    [136] 15:45   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė
   J.Chomskytė, V.Slušnienė     21:14  17:21  21:17 [33']
  [104] 14:25   J.Chomskytė, V.Slušnienė  
   A.Šafranovičiūtė, M.Gumbrevičiūtė   21:17  21:5 [20']  
       
       
     R.Bernotė, D.Zhong  7-a vieta
    [137] 15:45   R.Bernotė, D.Zhong
     A.Šafranovičiūtė, M.Gumbrevičiūtė   21:16  21:16 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.