Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2018-12-22, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22  
 1   Darius Likas ,   Agnė Šafranovičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[16] 10:25   D.Likas, A.Šafranovičiūtė    
 8   Kęstutis Kučinskas ,   Toma Jančiauskienė    14:21  21:7  21:6 [33']    
  [35] 11:15   A.Ščerbakovas, R.Staupelienė  
 5   Ramūnas Paškevičius ,   Jūratė Paškevičienė      21:14  17:21  21:12 [34']  
[17] 10:25   A.Ščerbakovas, R.Staupelienė    
 4   Artūras Ščerbakovas ,   Renata Staupelienė    21:17  21:17 [27']    1-a vieta
    [54] 12:05   T.Staniulis, K.Remeikaitė
 3   Robertas Giedraitis ,   Rosita Šutaitė-Giedraitienė        21:16  21:10 [21']
[18] 10:25   T.Staniulis, K.Remeikaitė    
 6   Tadas Staniulis ,   Kotryna Remeikaitė    21:11  21:14 [35']    
  [36] 11:15   T.Staniulis, K.Remeikaitė  
 7   Aurelijus Šadauskas ,   Jurgita Šadauskienė      21:7  21:13 [18']  
[19] 10:25   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 2   Giedrius Lukošius ,   Ernesta Grigeliūnienė    21:13  21:12 [20']    
     
     D.Likas, A.Šafranovičiūtė  3-a vieta
  [55] 12:05   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   21:17  21:17 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė    
  [37] 11:15   R.Paškevičius, J.Paškevičienė  
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:10  21:17 [25']  5-a vieta
    [56] 12:05   R.Paškevičius, J.Paškevičienė
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė     21:15  16:21  21:18 [34']
  [38] 11:15   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė   21:13  21:9 [21']  
       
       
     K.Kučinskas, T.Jančiauskienė  7-a vieta
    [57] 12:05   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   21:18  21:19 [31']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.