Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 50+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Marius Paulauskas 
 Robertas Poškus 
21
16
21
11
 17'
18
21
21
15
21
7
 24'
102/70
32
2
1
2 Andrius Orlovas 
 Vytautas Valaitis 
16
21
11
21
 17'
21
17
21
9
 16'
69/68
1
1
2
3 Remigijus Jasudėnas 
 Artūras Šykovas 
21
18
15
21
7
21
 24'
17
21
9
21
 16'
69/102
-33
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Artūras Jonuškis 
 Romualdas Kanapeckas 
21
13
21
16
 18'
42/29
13
1
1
2 Igor Movšovič 
 Gintaras Rimas Paravinskas 
13
21
16
21
 18'
29/42
-13
0
2



2018-12-08  
   1-a vieta
 1    Marius Paulauskas,  Robertas Poškus  
[105] 15:10   A.Jonuškis, R.Kanapeckas
 2    Artūras Jonuškis,  Romualdas Kanapeckas   21:19  21:16 [18']
   



2018-12-08  
   3-a vieta
 3    Andrius Orlovas,  Vytautas Valaitis  
[106] 15:10   I.Movšovič, G.Paravinskas
 4    Igor Movšovič,  Gintaras Rimas Paravinskas   15:21  21:14  21:16 [29']
   



 
   5-a vieta
 5    Remigijus Jasudėnas,  Artūras Šykovas  
 R.Jasudėnas, A.Šykovas
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.