Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08  
 1   Rasa Šulnienė 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šulnienė, I.Petrulaitienė      
 16       ->      
  [92] 14:20    R.Šulnienė, I.Petrulaitienė    
 9   Svetlana Čalkina 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    21:7  21:10 [16']    
[74] 13:25    N.Beketova, E.Gedminienė      
 8   Natalija Beketova 
 Eglė Gedminienė 
  21:19  12:21  21:15 [29']      
    [116] 15:35    R.Šulnienė, I.Petrulaitienė  
 5   Judita Vadeikienė 
 Lorena Valantiejienė 
      21:13  21:13 [17']  
 J.Vadeikienė, L.Valantiejienė      
 12       ->      
  [94] 14:45    J.Vadeikienė, L.Valantiejienė    
 13         21:16  21:17 [21']    
 A.Pakšytė, B.Rakštytė      
 4   Aurelija Pakšytė 
 Beata Rakštytė 
  ->       1-a vieta
      [134] 16:30    G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė
 3   Tanita Urbonienė 
 Justė Žibūdienė 
        21:15  21:18 [20']
 T.Urbonienė, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [95] 14:45    S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 11         17:21  21:18  21:17 [34']    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 6   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  ->      
    [117] 15:35    G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė  
 7   Asta Bačkaitienė 
 Zita Valancevičienė 
      21:7  21:6 [13']  
[75] 13:25    A.Bačkaitienė, Z.Valancevičienė      
 10   Eglė Bagdonienė 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:14  21:12 [17']      
  [95] 14:45    G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė    
 15         21:9  21:4 [12']    
 G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė      
 2   Giedrė Dapkuvienė 
 Jelena Ramaneckienė 
  ->    J.Vadeikienė, L.Valantiejienė   3-a vieta
      [135] 16:55    S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
       S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   21:15  23:21 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Beketova, E.Gedminienė    
    [118] 15:35    A.Pakšytė, B.Rakštytė  
     A.Pakšytė, B.Rakštytė   21:11  17:21  21:13 [28']   5-a vieta
      [136] 16:55    T.Urbonienė, J.Žibūdienė
     T.Urbonienė, J.Žibūdienė     17:21  21:18  21:18 [34']
    [119] 15:35    T.Urbonienė, J.Žibūdienė  
     A.Bačkaitienė, Z.Valancevičienė   21:8  21:16 [15']  
         
         
       N.Beketova, E.Gedminienė   7-a vieta
      [137] 16:55    A.Bačkaitienė, Z.Valancevičienė
       A.Bačkaitienė, Z.Valancevičienė   21:15  21:17 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Čalkina, J.Živatkauskaitė    
   S.Čalkina, J.Živatkauskaitė   ->    
     S.Čalkina, J.Živatkauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [97] 14:45    E.Bagdonienė, J.Venckuvienė
        21:16  13:21  21:18 [30']
   .    
    ->    
     E.Bagdonienė, J.Venckuvienė  
   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė     ->  
   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.