Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 35+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[7] 10:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16   Donatas Juršys 
 Nadežda Lipa 
  21:9  21:13 [14']      
  [24] 10:50    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Martynas Povilaitis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:15  21:11 [18']    
[8] 10:00    M.Povilaitis, S.Čečkauskienė      
 8   Jovitas Gatelis 
 Zita Valancevičienė 
  21:19  20:22  22:20 [39']      
    [40] 11:40    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
      21:13  21:19 [16']  
[9] 10:00    A.Michejenko, A.Pakšytė      
 12   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:10  21:13 [13']      
  [25] 10:50    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 13   Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    15:21  21:17  21:14 [32']    
[10] 10:25    T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 4   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:18  21:14 [17']       1-a vieta
      [55] 12:35    A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė
 3   Aivaras Kvedarauskas 
 Justė Žibūdienė 
        21:13  21:18 [16']
[11] 10:25    A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė      
 14   Kristijonas Jucys 
 Eglė Gedminienė 
  21:5  21:9 [11']      
  [26] 10:50    A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė    
 11   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
    21:13  21:9 [13']    
[12] 10:25    M.Petkevičius, N.Beketova      
 6   Arnas Januška 
 Lorena Valantiejienė 
  26:24  16:21  21:11 [32']      
    [41] 11:40    A.Kvedarauskas, J.Žibūdienė  
 7   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      21:18  21:17 [21']  
[13] 10:25    M.Trybas, S.Čalkina      
 10   Deimantas Čekanauskas 
 Agnė Krušataitė 
  21:8  21:16 [14']      
  [27] 11:15    A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 15   Aurimas Kamantauskas 
 Eglė Bagdonienė 
    21:9  21:11 [16']    
[14] 10:25    A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 2   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:6  21:10 [14']    A.Michejenko, A.Pakšytė   3-a vieta
      [56] 12:35    A.Kordušas, I.Petrulaitienė
       A.Kordušas, I.Petrulaitienė   21:16  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Povilaitis, S.Čečkauskienė    
    [42] 11:40    T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
     T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   17:21  21:7  21:16 [27']   5-a vieta
      [57] 12:35    T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė
     M.Petkevičius, N.Beketova     21:11  21:15 [16']
    [43] 11:40    M.Trybas, S.Čalkina  
     M.Trybas, S.Čalkina   21:19  13:21  21:12 [25']  
         
         
       M.Povilaitis, S.Čečkauskienė   7-a vieta
      [58] 12:35    M.Povilaitis, S.Čečkauskienė
       M.Petkevičius, N.Beketova   21:14  21:11 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Juršys, N.Lipa      
  [28] 11:15    J.Gatelis, Z.Valancevičienė    
   J.Gatelis, Z.Valancevičienė   21:17  21:12 [16']    
    [44] 12:10    J.Gatelis, Z.Valancevičienė  
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė     21:16  21:13 [15']  
  [29] 11:15    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   18:21  21:18  21:13 [26']     9-a vieta
      [59] 12:35    A.Januška, L.Valantiejienė
   K.Jucys, E.Gedminienė       13:21  23:21  21:17 [39']
  [30] 11:15    A.Januška, L.Valantiejienė    
   A.Januška, L.Valantiejienė   21:9  21:12 [15']    
    [45] 12:10    A.Januška, L.Valantiejienė  
   D.Čekanauskas, A.Krušataitė     21:5  21:17 [14']  
  [31] 11:15    D.Čekanauskas, A.Krušataitė    
   A.Kamantauskas, E.Bagdonienė   18:21  21:17  21:19 [28']    
         
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   11-a vieta
      [60] 13:00    D.Čekanauskas, A.Krušataitė
       D.Čekanauskas, A.Krušataitė   21:17  20:22  21:15 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Juršys, N.Lipa    
    [46] 12:10    S.Eibukas, J.Živatkauskaitė  
     S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   19:21  21:15  21:17 [27']   13-a vieta
      [61] 13:00    S.Eibukas, J.Živatkauskaitė
     K.Jucys, E.Gedminienė     21:13  21:13 [16']
    [47] 12:10    K.Jucys, E.Gedminienė  
     A.Kamantauskas, E.Bagdonienė   21:19  13:21  21:18 [27']  
         
         
       D.Juršys, N.Lipa   15-a vieta
      [62] 13:00    D.Juršys, N.Lipa
       A.Kamantauskas, E.Bagdonienė   21:14  17:21  21:8 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.