Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 40+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08  
 1   Audrius Kepežinskas ,   Aivaras Kvedarauskas   Dėl 1-4 vietų    
 A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 8       ->    
  [89] 14:20    A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
 5   Elmoras Adakauskas ,   Arūnas Smalskis      21:16  21:18 [20']  
[71] 13:25    S.Pipynė, R.Šimonis    
 4   Saulius Pipynė ,   Remigijus Šimonis    21:11  21:15 [20']    1-a vieta
    [113] 15:35    A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 3   Deimantas Čekanauskas ,   Andžej Mackevič        21:17  19:21  21:13 [37']
[72] 13:25    D.Čekanauskas, A.Mackevič    
 6   Evaldas Gedminas ,   Rytis Vasiliauskas    21:15  21:14 [14']    
  [90] 14:20    L.Vaškevičius, N.Kijauskas  
 7   Audrius Butkus ,   Aidas Stalmokas      21:15  21:11 [15']  
[73] 13:25    L.Vaškevičius, N.Kijauskas    
 2   Laimonas Vaškevičius ,   Nidas Kijauskas    21:8  21:11 [16']    
     
     S.Pipynė, R.Šimonis  3-a vieta
  [114] 15:35    S.Pipynė, R.Šimonis
   D.Čekanauskas, A.Mackevič   21:10  21:16 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Adakauskas, A.Smalskis  
   E.Adakauskas, A.Smalskis   ->  5-a vieta
    [115] 15:35    E.Adakauskas, A.Smalskis
   E.Gedminas, R.Vasiliauskas     21:13  21:16 [21']
  [91] 14:20    A.Butkus, A.Stalmokas  
   A.Butkus, A.Stalmokas   21:18  22:24  24:22 [34']  
       
       
     7-a vieta
     E.Gedminas, R.Vasiliauskas
     E.Gedminas, R.Vasiliauskas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.