Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 45+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08  
 1   Mantas Zinkevičius ,   Sonata Zinkevičienė   Dėl 1-4 vietų    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 8       ->    
  [16] 10:25    A.Vanagas, I.Jasiūnienė  
 5   Aurelijus Umantas ,   Ingrida Savickienė      21:14  21:10 [14']  
[2] 10:00    A.Vanagas, I.Jasiūnienė    
 4   Arvydas Vanagas ,   Irina Jasiūnienė    21:18  25:23 [21']    1-a vieta
    [33] 11:40    A.Vanagas, I.Jasiūnienė
 3   Žilvinas Tamošiūnas ,   Lina Gorienė        21:10  18:21  21:15 [29']
[3] 10:00    K.Poškus, S.Andriūnaitė    
 6   Karolis Poškus ,   Sandra Andriūnaitė    21:17  21:13 [16']    
  [17] 10:50    R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė  
 7         21:6  21:16 [15']  
 R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė    
 2   Rimas Lavrukaitis ,   Jurgita Vaškelytė    ->    
     
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė  3-a vieta
  [34] 11:40    M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
   K.Poškus, S.Andriūnaitė   20:22  21:10  21:15 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Umantas, I.Savickienė  
   A.Umantas, I.Savickienė   ->  5-a vieta
    [18] 10:50    A.Umantas, I.Savickienė
   Ž.Tamošiūnas, L.Gorienė     21:16  20:22  21:18 [28']
   Ž.Tamošiūnas, L.Gorienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.