Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 55+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08  
 1   Rimas Lavrukaitis ,   Steponas Januška   Dėl 1-4 vietų    
 R.Lavrukaitis, S.Januška    
 8       ->    
  [63] 13:00    R.Lavrukaitis, S.Januška  
 5   Algimantas Plytnikas ,   Kęstas Supronas      21:10  21:8 [14']  
[48] 12:10    B.Lozinskis, B.Matelis    
 4   Borisas Lozinskis ,   Bronislovas Matelis    21:19  21:8 [16']    1-a vieta
    [78] 13:50    A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3   Audrius Ambrasas ,   Skirmantas Jurkevičius        21:9  21:14 [15']
[49] 12:10    A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
 6   Vidas Jelinskas ,   Saulius Lapienis    21:12  21:11 [15']    
  [64] 13:00    A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 7         21:12  21:15 [18']  
 A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 2   Arūnas Morkūnas ,   Arūnas Petkevičius    ->    
     
     B.Lozinskis, B.Matelis  3-a vieta
  [79] 13:50    A.Ambrasas, S.Jurkevičius
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius   21:19  21:19 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Plytnikas, K.Supronas  
   A.Plytnikas, K.Supronas   ->  5-a vieta
    [65] 13:00    A.Plytnikas, K.Supronas
   V.Jelinskas, S.Lapienis     21:10  21:13 [16']
   V.Jelinskas, S.Lapienis  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.