Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Artūras Jonuškis ,   Audrius Lesinskas   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:25   A.Jonuškis, A.Lesinskas    
 8   Darius Sirvydis ,   Romas Kulieša    21:9  21:7 [24']    
  [16] 11:15   S.Klodt, T.Pilukas  
 5   Sergėjus Klodt ,   Tomas Pilukas      21:14  21:16 [26']  
[6] 10:25   S.Klodt, T.Pilukas    
 4   Laisvydas Liaudanskas ,   Tomas Grigas    21:8  21:11 [20']    1-a vieta
    [26] 12:30   S.Klodt, T.Pilukas
 3   Žanas Ramonas ,   Ramūnas Paškevičius        21:8  21:15 [22']
[7] 10:25   E.Bubulis, G.Buitvydas    
 6   Egidijus Bubulis ,   Gediminas Buitvydas    22:20  21:19 [27']    
  [17] 11:40   E.Adakauskas, A.Plytnikas  
 7   Gediminas Jauniškis ,   Albinas Zakarauskas      21:14  21:16 [21']  
[8] 10:25   E.Adakauskas, A.Plytnikas    
 2   Elmoras Adakauskas ,   Algimantas Plytnikas    21:15  21:9 [19']    
     
     A.Jonuškis, A.Lesinskas  3-a vieta
  [27] 12:30   E.Bubulis, G.Buitvydas
   E.Bubulis, G.Buitvydas   21:15  21:12 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Sirvydis, R.Kulieša    
  [18] 11:40   L.Liaudanskas, T.Grigas  
   L.Liaudanskas, T.Grigas   21:18  21:16 [27']  5-a vieta
    [28] 12:30   Ž.Ramonas, R.Paškevičius
   Ž.Ramonas, R.Paškevičius     13:21  21:18  21:11 [36']
  [19] 11:40   Ž.Ramonas, R.Paškevičius  
   G.Jauniškis, A.Zakarauskas   21:15  21:13 [20']  
       
       
     D.Sirvydis, R.Kulieša  7-a vieta
    [29] 12:55   G.Jauniškis, A.Zakarauskas
     G.Jauniškis, A.Zakarauskas   8:21  21:16  21:17 [31']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.